DZIAŁY

Masaż jest idealnym sposobem na relaks, dlatego każdy z nas powinien go doświadczać przynajmniej raz w tygodniu. Jest on również rodzajem pielęgnacji skóry, ponieważ poprawia jej krążenie, co pozytywnie wpływa na jej wygląd. W sklepach i aptekach możemy znaleźć wiele olejków do masażu. A jaki olejek do masażu najlepiej wybrać?

Olejek do masażu – olejek migdałowy

Jeśli szukasz olejku do masażu, który jednocześnie odżywi twoją skórę, to olejek migdałowy, jest idealnym wyborem. Jest to olejek do masażu, który zniweluje ból mięśni, a dodatkowo sprawi, że twoja skóra stanie się gładka, delikatna i lepiej odżywiona. Zawarte w tym olejku witaminy i minerały pozytywnie wpłyną na twój nastrój i poprawią kondycję skóry.

Olejek jaśminowy – olejek do masażu erotycznego

Dla osób, które kochają nowe doznania, olejek jaśminowy może zapewnić jedną niezapomnianą chwilę. Olejek do masażu erotycznego powinien pobudzać zmysły, zwiększać doznania i odprężać. A olejek jaśminowy spełnia wszystkie te funkcje. Pobudza mężczyzn i rozpala kobiety. Jest idealnym elementem, który powinien znaleźć się w każdej sypialni. Wystarczy piętnastominutowy masaż, byście oboje byli podnieceni. Taki masaż może być niezwykłą odmianą gry wstępnej. Nie ma znaczenia, kto wykonuje masaż. Jeśli robi to mężczyzna, to dotykanie ciała kobiety będzie dla niego podniecające, a masaż będzie pobudzający dla kobiety. A jeśli to kobieta robi masaż, to emocje są równie nasilone. Jeśli więc chcecie urozmaicić wasze doznania w sypialni, to koniecznie udajcie się do sklepu i zakupcie olejek do masażu z jaśminu.

Olejek do masażu rozgrzewającego

Zimą często chcemy się rozgrzać, a jednocześnie miło spędzić czas z partnerem. Z powodu niskich temperatur najlepiej jest zakopać się pod kołdrą w grubej piżamie. A jednak są sposoby na to, by miło spędzić czas… nago, a jednocześnie być rozgrzanym do czerwoności. W tym może wam pomóc olejek do masażu rozgrzewającego. Do tego zadania najlepiej wybrać olejek grejpfrutowy, który ma działanie przeciwzapalne i rozgrzewające. Pamiętaj jednak, by nie używać go, jeśli masz wrażliwą skórę ze skłonnością do podrażnień, ponieważ olejek grejpfrutowy może powodować uczucie pieczenia, mrowienia, a nawet alergię.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jaki olejek do masażu wybrać" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jaki olejek do masażu wybrać" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.