DZIAŁY

Tzw screen shot to inaczej zrzut ekranu, pozwalający na zapisanie przeglądanej treści w formacie JPG na dowolnym urządzeniu. Jak zrobić go na komputerze?

Jak zrobić zrzut ekranu na komputerze?

Aby zrobić zrzut ekranu na komputerze, wystarczy w trakcie przeglądania danej treści nacisnąć klawisz Prt Sc (Print Screen), a następnie użyć opcji wklej, by wkleić zapisany obraz do dowolnego programu graficznego lub dokumentu.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak zrobić zrzut ekranu na komputerze?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak zrobić zrzut ekranu na komputerze?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.