DZIAŁY

Jak w programie Word zmienić wielkość liter? Po przejściu na nowego Worda szukanie funkcji zmieniającej wielkość liter zajmie nam trochę czasu. Oczywiście jak większość rzeczy jest to bardzo proste, tylko trzeba znaleźć miejsce, w którym znajdziemy odpowiednią ikonkę. W celu zmiany wielkości liter w tekście przechodzimy na zakładkę Narzędzia główne i klikamy na ikonkę Zmień wielkość liter. Jeżeli chcemy, aby pierwsza litera na początku zdania była duża, a pozostałe małe klikamy na polecenie Jak w zdaniu. Oczywiście prędzej musimy zaznaczyć fragment tekstu w którym chcemy zmienić wielkość liter.

W celu ustawienia wszystkich liter na małe wybieramy polecenie małe litery. Teraz w bardzo prosty sposób możemy przekonwertować nasz tekst tak jak tego sobie życzymy. Bardzo fajna i przydatna opcja, dzięki której nie jedna osoba zaoszczędzi sporo czasu.

Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak zmienić wielkość liter w tekście w Wordzie?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak zmienić wielkość liter w tekście w Wordzie?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.