DZIAŁY

W poradzie dowiemy się jak włączyć oraz jak wyłączyć hibernacje w Windows. W celu włączenia bądź wyłączenia hibernacji postępujemy zgodnie z instrukcją poniżej:

  1. Klikamy na menu Start | Wszystkie Programy | Akcesoria | Wiersz poleceń (Wiersz poleceń uruchamiamy z prawami Administratora),
  2. Zgadzamy się na wprowadzenie zmian do komputera,
  3. Zostanie uruchomiony wiersz poleceń z prawami administratora,
  4. Piszemy komendę powercfg /hibernate on lub powercfg -h on (włączenie hibernacji) i na końcu zatwierdzamy komendę przyciskiem enter.

Komenda powercfg /hibernate off lub powercfg -h off służy do wyłączenia hibernacji w Windows.

Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak włączyć lub wyłączyć hibernację w Windows 7?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak włączyć lub wyłączyć hibernację w Windows 7?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.