Jak podkręcić atmosferę w sypialni

Wasze życie erotyczne przeżywa kryzys? A może po prostu szukacie nowych wrażeń? Sprawdź, jak podkręcić atmosferę w sypialni i przenieść wasza relację na inny poziom.

1Gadżety

Wystarczy szybka wycieczka do sex shopu lub, jeżeli jesteście nieśmiali, zakupy w sklepie internetowym i niezapomniane wrażenia gwarantowane. Wybór jest ogromny, a to na co się zdecydujecie zależy tylko i wyłącznie od waszych preferencji. Przygodę z gadżetami erotycznymi najlepiej zacząć „na spokojnie”, a jeżeli ta forma zabawy wam się spodoba, stopniowo sięgać po te bardziej odważne.

2Gra erotyczna

Jak podkręcić atmosferę w sypialni? Gry erotyczne sprawdzą się idealnie. Szczególnie podczas gry wstępnej. Nie tylko ją urozmaicą, ale też odpowiednio was nakręcą i zwiększą waszą śmiałość. Można skorzystać z gotowych propozycji w formie planszówek lub kart albo stworzyć własne zasady. Wszystko zależy jedynie od waszej wyobraźni.

3Seksowna bielizna

Jak podkręcić atmosferę? W nowej, seksownej bieliźnie nie tylko zrobisz wrażenie na swoim mężczyźnie, ale też sama poczujesz się jak milion dolarów. Dodatkowo możesz zaprezentować ją podczas striptizu – Twój facet oszaleje.

4Film erotyczny

Jak jeszcze podkręcić atmosferę w sypialni? Obejrzyjcie razem film erotyczny. Taki seans rozbudzi waszą wyobraźnię i zainspiruje do nowych działań.

5Więzy

Wykorzystajcie jego krawat, jej apaszkę lub po prostu aksamitną wstążkę i zacznijcie działać. Delikatne skrępowanie wyostrzy zmysły i sprawi, że każde doznanie będzie intensywniejsze. To z pewnością podkręci atmosferę w waszej sypialni.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.