DZIAŁY

Masz problem z zablokowanymi załącznikami w Outlooku? Mamy rozwiązanie!

Otwieranie zablokowanych załączników – Microsoft Outlook

Outlook Express często blokuje nam otwieranie niektórych typów załączników. Funkcja ta ma chronić nas przed wirusami, szkodliwym kodem, który mógłby zawierać załącznik. Często jednak blokowane są załączniki, które pochodzą od zaufanych osób i zawierają przydatne dane.

W celu wyłączenia tej funkcji należy:

  1. Uruchomić Microsoft Outlook,
  2. Kliknąć Narzędzia | Opcje i zakładkę Zabezpieczenia,
  3. Usunąć zaznaczenie z opcji Nie zezwalaj na zapisywanie lub otwieranie załączników, które mogą potencjalnie zawierać wirusy.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak otworzyć w Microsoft Outlook zablokowane załączniki?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak otworzyć w Microsoft Outlook zablokowane załączniki?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.