Technologie
Czytany poradnik
Jak dodać zdjęcie na Instagramie na komputerze
3

Jak dodać zdjęcie na Instagramie na komputerze

AUTOR:  Nicola Zamoyska14 kwietnia 2018

W dzisiejszym poradniku pokażę Ci jak dodać zdjęcie na Instagramie – popularnej platformie społecznościowej, zwłaszcza wśród najmłodszych użytkowników internetu.

O Instagramie w Porady.org pisaliśmy już wielokrotnie m.in. o tym jak wylogować się z Instagrama, jak usunąć konto na Instagramie oraz jak wykorzystać go, aby zostać sławną osobą. Wśród naszych czytelników przekonaliśmy się w naszej redakcji, że chociaż Instagram jest platformą z założenia prostą w obsłudze, to jednak sprawia wielu osobom różne problemy. To właśnie, dlatego dzisiaj pokażę Ci jak dodać zdjęcie na Instagramie.

Instagram a zdjęcia

Oczywiście Instagram, jako jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych w internecie nie tylko umożliwia dodawanie zdjęć, ale też można powiedzieć, że wręcz na nich opiera się cała idea Instagrama. Widać to po znakomitych dodatkach do zdjęć takich jak filtry, czy też narzędzia do obróbki fotografii. Problem pojawia się jednak wtedy kiedy zadamy sobie pytanie: jak dodać zdjęcie na Instagrama na komputerze?

Jak dodać zdjęcie na Instagrama na komputerze?

Już śpieszę z odpowiedzią i rozwiązaniem Twojego problemu. Aby tego dokonać musisz wymusić na przeglądarce internetowej, aby myślała, że jesteś na… smartfonie. W dobrej sytuacji są użytkownicy przeglądarki Safari, bowiem w ich przypadku wystarczy, aby z menu Programowanie do góry na pasku wybrali opcję Uruchom tryb projektu reaktywnego, a następnie wybrali iPhone SE i odświeżyli stronę Instagram. Po tym zabiegu ukaże wam się mobilny interfejs Instagrama, gdzie możecie dodać zdjęcie klikając w ikonkę w lewym, górnym rogu ekranu.

Jak dodać zdjęcie na Instagrama na Safari

Jak dodać zdjęcie na Instagramie – Google Chrome

Jeżeli korzystasz z przeglądarki Chrome to nie jesteś na straconej pozycji! Wystarczy, że naciśniesz na klawiaturze CTRL + Shift + M (Windows) lub CMD + Shift + M (macOS), a otworzy Ci się  konsola gdzie możesz wybrać rozdzielczość/wielkość ekranu. Wybierz iPhone 5/SE, a następnie odśwież stronę i gotowe! Już wiesz jak dodać zdjęcie na Instagramie na komputerze z przeglądarki Chrome.

Jak dodać zdjęcie na Instagramie - Chrome

Co z innymi przeglądarkami?

W Mozilli Firefox uruchomisz konsolę www za pomocą CMD + ALT + K. Dalej postępuj tak jak w przypadku Safari lub Google Chrome.

Jeżeli nie możesz sobie poradzić z tym zadaniem lub masz inną aplikację napisz komentarz, a my odpowiemy Ci lub zaktualizujemy ten poradnik o to jak dodać zdjęcie na Instagrama na innych przeglądarkach.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
3Komentarze
 • Ernest Ernst
  3 maja 2019 at 15:38

  Wow, great article post. Really Cool.

 • matrix
  9 lipca 2018 at 19:00

  Wiesz ktoś jak dodać zdjęcie na instagramie na komputerze, ale z linuxem? ;/

 • Antyalkoholiczka
  24 kwietnia 2018 at 16:57

  Szukałam długo w internecie porady jak dodać zdjęcie na instagramie na komputerze i w końcu się udało, ale nie wiem dla kogo to było robione, bo powinno byc intuicyjne!!!!