Jak wylogować się z Instagrama?

Jeżeli używasz wielu kont na Instagramie to zapewne masz problem z odnalezieniem funkcji, która pozwoli na wylogowanie się z serwisu, a my jak zwykle mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Nie tak dawno na łamach Porady.org przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik jak usunąć Instagrama w momencie, gdy masz już dość przytłaczającej ilości fejmu i reklam:

Jak usunąć konto na Instagramie

Dzisiaj jednak wychodzimy na przeciw użytkownikom, którzy nie planują usunięcie Instagrama, a jedynie wylogowanie się z tego popularnego serwisu w przeglądarce internetowej jak i na urządzeniach mobilnych.

Instagram – wyloguj się na komputerze

Wylogowanie z profilu na Instagramie może być przydatne w sytuacji, gdy np. logujemy się u znajomego lub znajomej na komputerze i nie chcemy, aby ktoś inny niż my miał dostęp do naszego konta. Przydaje się również w sytuacji, gdy zarządzamy kilkoma kontami na Instagramie.

O ile zalogować się na Instagrama jest stosunkowo łatwo, bowiem mediom społecznościowym zależy nam na tym, aby jak najdłużej na nich pozostać, o tyle trudniej jest się z niego wylogować.

Aby tego dokonać musimy najpierw kliknąć w pierwszą ikonkę znajdującą się w prawym górnym rogu strony przedstawiającą małego człowieka. W tym momencie Instagram powinien przenieść nas na stronę naszego profilu:

https://www.instagram.com/{nazwa_konta}/

Następnie klikamy w ikonkę przypominającą zębatkę koło przycisku Edytuj profil. Pojawi nam się okno gdzie klikamy Wyloguj się i to wszystko!

Wyloguj się z Instagrama na mobile

W przypadku urządzeń mobilnych rozwiązanie jest bardzo podobne. Klikamy ponownie w ikonkę przypominającą ludzika, tym razem jednak na dole ekranu (ostatnia z prawej). Następnie klikamy na 3 kropki (na systemie Apple będą one poziome, a w Androidzie pionowe). Ta ikonka wyświetli nam menu ustawienia aplikacji, gdzie możemy również znaleźć na samym dolę opcję wylogowania się z naszego konta.

Proste prawda?

1 KOMENTARZ

  1. Macie może pomysł jak trwale się wylogować.
    Chciałabym dodać nowe konto, ale w app na telefonie osiągnełam już maksymalną liczbę kont czyli 5.
    Z dwóch z nich nie używam, ale mimo tego, że się z nich wylogowałam one nadal widnieją na liście, przez co nie mogę dodać nowego konta.
    Z góry dzięki za pomoc.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.