DZIAŁY

Grzywka to coraz modniejsza fryzura dla każdej kobiety. Możemy wybrać grzywkę na bok, na środek, na boba, każdy może wybrać grzywkę, która będzie najlepiej pasowała do wyglądu. Jeśli zadajesz sobie pytanie, grzywka, czy warto ją zrobić, to my dziś odpowiemy na to pytanie. Podpowiemy również, jak dbać o grzywkę.

Grzywka – czy warto? Dla kogo jest grzywka?

Niestety grzywka nie jest dla wszystkich. Jeśli zastanawiasz się, grzywka, czy warto, to musisz najpierw dowiedzieć się, czy możesz ją wykonać. Na początek określ kształt swojej twarzy oraz to jaki masz przedziałek. Jeśli masz przedziałek na środku, to nie decyduj się na grzywkę na środek. A powodem jest to, że włosy będą rozchodzić się na boki, a grzywka nie będzie pełna. Jeśli masz taki przedziałek i zastanawiasz się, grzywka, czy warto, to najlepiej zdecyduj się na grzywkę na bok.

Grzywka, czy warto – grzywka a zdrowie skóry

Wiele osób mówi, że grzywki nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ skórą na czole bardzo się poci i łatwo o zniszczenie skóry. Często spotyka się osoby z grzywką na całe czoło, które cierpią z powodu trądziku na czole. Nie koniecznie problem ten spowodowany jest przez grzywkę, ale może go zaostrzać. Jeśli więc zastanawiasz się, grzywka, czy warto, a masz cerę z trądzikiem, to lepiej zrezygnuj z takiej fryzury.

Jak dbać o grzywkę?

Jeśli masz grzywkę, to zdajesz sobie sprawę, że jej utrzymanie w zdrowiu nie jest prostym zadaniem. Grzywka często się niszczy i przetłuszcza, a to dlatego, że czoło pod włosami się poci i moczy włosy. Jeśli chcesz zadać o swoją grzywkę oraz jej wygląd codziennie rano wklepuj w nią puder dla dzieci. Dzięki temu włosy tak szybko się nie przetłuszczą, będą wyglądały na zdrowsze, a skóra pod włosami tak szybko się nie przetłuści. Pamiętaj również, by kilka razy w tygodniu robić maseczki na całe włosy i grzywkę. Pamiętaj również, by podcinać włosy przynajmniej raz w miesiącu. Dzięki temu włosy staną się odżywione i mocniejsze.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Grzywka – czy warto ją zapuścić?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Grzywka – czy warto ją zapuścić?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania