Gdzie mogę obejrzeć Grę o tron

Jesteś pasjonatem Gry o tron i nie wiesz, gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu? Zatem gdzie obejrzeć grę o tron za darmo i wszystkie odcinki?

Gra o tron, to amerykański serial z gatunku fantasy, stworzony na podstawie sagi Pieśń lodu i ognia, pisarza George’a Martina. Pierwszy odcinek został wyemitowany 17 kwietnia 2011 roku, a w Polsce dzień później. Serial liczy już siedem sezonów, ten ostatni składa się z siedmiu odcinków. Polską stacją posiadającą prawo do emisji serialu jest stacja HBO. Zatem gdzie można obejrzeć grę o tron, jeśli nie mamy dostępu do wersji płytowej, a tylko dostępna jest wersja płatna. W planach jest także nakręcenie ostatniego ósmego sezonu, który zakończy sagę o rodach walczących o panowanie nad Westeros.

Cała fabuła serialu rozgrywa się głównie w Siedmiu Królestwach, które zajmuje większość terytorium Westeros. Obejmuje ono południowe pasmo słonecznego Dorne poprzez północny Mur aż po kraj zamieszkały przez dzikie i nieprzyjazne istoty.

Gdzie można obejrzeć Grę o tron?

Poszczególne odcinki serialu, nawet już odcinek pierwszy najnowszego sezonu można obejrzeć online. Wszystko to całkowicie za darmo. Serial można obejrzeć na:

  • cda.pl
  • youtube.com
  • https://zalukaj.com
  • platforma HBO GO (tylko za transmisję danych trzeba zapłacić)

Odbiór serialu na świecie

Serial Gra o tron nadawany jest w 74 państwach na świecie, w tym w Polsce. Są to państwa, a dokładnie stacje telewizyjne w tych krajach, które nabyły prawa do emisji serialu. Głównie są to stacje HBO (m.in. Brazylia), Fox Life (m.in. Estonia), M – Net (m.in. Republika Południowej Afryki). Pierwszy sezon Gry o tron otrzymał nagrodę Hugo w kategorii „najlepsza prezentacja dramatyczna (długa forma)” w 2012 roku.

Kiedy premiera 8. sezonu?

Ósmy sezon będzie ostatnim kończącym sagę walki o Westeros. Premiera sezonu przewidziana jest na rok 2019 i będzie liczyć tylko sześć odcinków. Mimo, iż jest to mała ilość, to będą one zdecydowanie dłuższe niż poprzednie odcinki. W ten sposób twórcy serialu chcą wynagrodzić to fanom Gry o tron.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here