Czy wiesz, gdzie zorganizować zaręczyny?

Planujesz przenieść wasz związek na nowy poziom i szukasz odpowiedniego miejsca na wyjątkowe zaręczyny? Pomysłów jest mnóstwo, jednak najważniejsze jest, by dopasować je do upodobań i marzeń swojej partnerki. Sprawdź nasze propozycje i wybierz idealny pomysł.

1Mieszkanie

Wcale nie musisz rezerwować stolika w najlepszej restauracji w mieście. Równie dobrze możesz przenieść ją do swojego mieszkania. Romantyczne zaręczyny, to coś o czym marzy większość kobiet. Najlepszym pomysłem będzie przygotowanie romantycznej kolacji. Dodatkowe plusy zyskasz, jeżeli przygotujesz ją samodzielnie. Zadbaj też o odpowiednie przygotowanie miejsca. Kup jej ulubione kwiaty, zapal świece i włącz nastrojową muzykę. Możesz tez rozsypać na podłodze płatki róż. Stwórz w mieszkaniu klimat jak z najlepszej restauracji i czekaj na jej przyjście. Wybór odpowiedniego momentu na zadanie tego najważniejszego pytania, należeć będzie już tylko do Ciebie.

2Wyjazd

Gdzie zorganizować zaręczyny? Może w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie. Do najpopularniejszych należą: Paryż, Wiedeń, Rzym i Wenecja. Jeżeli Twoja wybranka marzy o wyjeździe do jednego z tych, lub innego miasta – wykorzystaj to. Zabierz ją na weekendowy wyjazd we dwoje. Podczas zwiedzania, najlepiej wieczornego, zaprowadź ją w jedną bocznych, cichych uliczek, na wieżę widokową lub nad rzekę. Dodatkowo możesz zapakować do torby małego szampana i kieliszki, a nawet mały bukiecik kwiatów.

Możesz też urządzić wam piknik w lesie. A jeżeli oboje kochacie góry, może warto zastanowić się nad zaręczynami na zdobytym przez was szczycie przy zapierających dech w piersiach widokach?

3Oryginalne zaręczyny

Tutaj ograniczeniem jest jedynie Twoja wyobraźnia i budżet. Weź tez pod uwagę marzenia i upodobania swojej wybranki. Gdzie zorganizować zaręczyny, które będą nietypowe i szalone? Jedna z opcji jest na przykład lot balonem lub skok na bungee. Możesz również zaprosić swoją przyszłą narzeczoną na film, uprzednio wynajmując całą salę tylko dla was. Po filmie, zamiast napisów końcowych pojawić mogą się wasze wspólne zdjęcia i Twoje pytanie. Ciekawym pomysłem może być tez gra terenowa. Stwórz specjalną mapę, która zaprowadzi Twoja ukochaną w ważne dla was miejsca i wskazówki, jak dojść do kolejnych. W ostatnim miejscu możesz czekać Ty, z bukietem kwiatów i pierścionkiem.

Miejsc i sposobów, gdzie możesz zorganizować zaręczyny jest mnóstwo. Pamiętaj tylko, że nie możesz zorganizować szalonych zaręczyn, podczas gdy Twoja wybranka to romantyczka, która od lat marzyła o romantycznej kolacji przy świecach. Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów naszego życia, który pamięta się przez długie lata, dlatego tak ważne jest, by były wyjątkowe dla was obojga.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.