DZIAŁY

Brak pomysłów na wyjątkowy prezent dla kochanej osoby? Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak szybko znaleźć dobry gadżet na prezent dla osoby, która kocha nad wszystko muzykę!

Płyta, voucher, bilet lub karnet na koncert

Tym, co ucieszy każdego audiofila, jest bezdyskusyjnie muzyka, w jak największej ilości! Płyty, bilety, czy karnety prezentowe na dowolny koncert to prezent trafiony w dziesiątkę, o ile orientujesz się w guście muzycznym bliskiej osoby. Wystarczy przebiec wzrokiem playlistę w Spotify lub delikatnie podpytać, by dowiedzieć się, jakie obszary muzyczne, festiwale i gatunki najbardziej interesują i zasugerować się nimi przy wyborze prezentu.

Muzyczna biżuteria

Melomana lub melomankę z pewnością uraduje biżuteria nawiązująca do jego muzycznych zainteresowań. Bransoletka z zawieszkami z motywami muzycznymi, wisiorek w kształcie kamertonu, naszyjnik z nutką, bransoletka ze struny gitarowej,  kolczyki w kształcie wybranego instrumentu, spinki do mankietów, zegarek z tarczą nawiązującą do muzyki czy elegancki choker to nie tylko elegancki, trafiony prezent, ale i praktyczna pamiątka!

Artykuły kuchenne z nutką pomysłu

Firmy specjalizujące się w gadżetach prezentowych i reklamowych nie próżnują! W ofercie możesz znaleźć m.in. pomysłowe kubki dla fanów muzyki, które zamiast zwykłego ucha posiadają gitarę, nutkę, skrzypce, mikrofon, instrument dęty lub mini-perkusję. Melomani ze smykałką do gotowania z pewnością ucieszą się z łyżek w kształcie perkusyjnych pałeczek lub desek do krojenia z muzycznymi motywami! Z ciekawych kuchennych gadżetów, w Internecie możesz znaleźć również imponujące pojemniki na lunch przypominające wyglądem pokrowce na instrumenty oraz wzmacniacze kolumnowe. Ciekawym gadżetem są również lodowe gitary – pojemniczki do lodu skonstruowane w ten sposób, by przygotowane kostki lodu przypominały gitary!

Prezent w stylu retro

Fanów klimatów retro, disco i muzyki analogowej na pewno zaskoczy pomysłowa podkładka winylowa, lub elementy dekoracyjne nawiązujące do kultowych płyt winylowych. W sklepach z gadżetami można znaleźć deskę do krojenia w formie płyty winylowej lub podkładkę na stół nawiązującą do odschoolowych boomboxów, kaset oraz gramofonów! Wyjątkowym prezentem może być wiszący zegar stworzony z płyt winylowych. Tego typu cuda znajdziesz w sklepach internetowych, a ceny zaczynają się już od 20 do 50 zł!

Pomysłowe mini-gadżety

Brelok to popularny, niedrogi i bardzo użyteczny prezent. W ofercie sklepów muzycznych, butików z upominkami oraz sklepów z gadżetami znajdziesz wiele rodzajów breloków nawiązujących do muzyki. Mikrofon, klucz wiolinowy, czy mini-gitara, którą można przypiąć do kluczy, z pewnością przypadną do gustu każdemu audiofilowi! Jeśli brelok to za mało, warto zainwestować dodatkowo w długopis w kształcie perkusyjnej pałeczki lub ołówki z motywem klawiatury. Taki pomysłowy i przydatny z pewnością ucieszy fanów tłuczenia w werble! Z bardziej popularnych gadżetów można sprawdzić płócienne torby, podkładki pod mysz komputerową, t-shirty z nadrukami, szale i krawaty oraz parasole z muzycznymi motywami! Z oryginalnych upominków warto jeszcze wspomnieć o stojaku na słuchawki. Ten gadżet wyposażony w poduszeczki antypoślizgowe posłuży bliskiej osobie jeszcze wiele lat!

Niniejszy poradnik pod tytułem "Co kupić na prezent dla audiofila?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Co kupić na prezent dla audiofila?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.