Uroczystości
Czytany poradnik
Co kupić mamie na gwiazdkę w tym roku
0

Co kupić mamie na gwiazdkę w tym roku

AUTOR:  Paweł Nowicki1 listopada 2018

Mama to wyjątkowa osoba dla wszystkich dzieci, małych i dużych. Dlatego chcemy znaleźć dla niej wyjątkowy prezent, który sprawi jej prawdziwą radość. Nie warto się w takiej sytuacji spieszyć, spokojnie zastanów się co lubi, jakie upominki ostatnio dostawała i przejrzyj internet. A oto nasze propozycje.

Upominki spersonalizowane

Coraz większą popularnością cieszą się upominki spersonalizowane. Ich wybór oraz oferta cenowa jest niezwykle bogata. Mogą być to kalendarze, kubki czy poduszki z napisem i imieniem mamy. Nieco droższą i bardziej praktyczną propozycją mogą być akcesoria kuchenne np. drewniane deski do krojenia z spersonalizowanym napisem, wałki do ciasta ze wzorem lub szklane patery do ciasta z laserowym grawerem. Będą ciekawą propozycją dla każdej prawdziwej pani domu.

Jeśli zaś chcesz wydać nico więcej możesz podarować swojej mamie wyjątkowy obraz na płótnie wykonany na podstawie wybranego przez Ciebie zdjęcia. Może mieć on formę obrazu olejnego, akwareli lub rysunku ołówkiem. Wykonany w stylu retro lub vintage. Będzie on nie tylko piękny ale również przywoła wspomnienia.

Co kupić mamie na gwiazdkę w tym roku

Zaproś mamę do kosmetyczki

Każda kobieta niezależnie od wieku lubi czuć się piękna i zadbana. Dlatego voucher na zabiegi do dobrego salonu kosmetycznego to na pewno udany prezent. Zależnie też o tego ile masz pieniędzy będziesz wstanie dobrać coś odpowiedniego. Na przykład manicure ze spa na dłonie oraz malowaniem paznokci to koszt około 50 – 60 zł. Nieco droższe są już hybrydy, które kosztują około 80 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na większe wydatki możesz ofiarować mamie voucher na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne na twarz lub całe ciało są to już kwoty około 200 zł. Możesz również zafundować mamie dzień w spa, gdzie będzie mogła sobie wybrać różne zabiegi jednak koszt takie prezentu to już kwota powyżej 300 zł.Co kupić mamie na gwiazdkę w tym roku

A może czytnik e-booków

Jeśli Twoja mama lubi czytać książki a w domu jest ich już tyle, że nie ma gdzie ich ustawiać, dobrym pomysłem będzie czytnik e-booków. Jeszcze jakiś czas temu produkty te były bardzo drogie, jednak dzięki rozwojowi techniki i poszerzeniu się oferty rynkowej, są już modele dostępne w cenie około 200 zł. Warto wybrać model najprostszy w obsłudze, który nie będzie sprawiał zbyt dużych problemów technicznych. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę na jak wielkość i rozdzielczość ekranu. Ich ogromną zaletą jest możliwość powiększenie czytanego tekstu co jest szczególnie przydatne dla osób starszych. Różne modele mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak: podświetlenie ekranu, wbudowany czytnik kart mickro SDHC i mikro SD, czy konwersja tekstu do mowy, dzięki czemu czytnik zmieni się w audiobooka.

Jedwabny szal ręcznie malowany

Dla każdej kobiety, która lubi piękne materiały i ręczną robotę ten prezent będzie doskonałym wyborem. Delikatny i szlachetny materiał ręcznie malowany w nowoczesne lub bardziej tradycyjne, kwiatowe wzory, będzie wspaniałym dodatkiem do różnych strojów.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze