DZIAŁY

Co zrobić, gdy podczas instalacji Service Pack 3 dla Windows XP pojawia się błąd? Mamy rozwiązanie.

Podczas próby wgrywania dodatku SP3 dla systemu Windows XP czasami otrzymujemy komunikat:

Za mało wolnego miejsca na dysku C:\WINDOWS\$NtServicePackUninstall$ aby zainstalować produkt Service Pack 3. Instalator wymaga minimum 1 GB dodatkowego wolnego miejsca.

Naprawiamy błąd z instalacją SP3 dla XP

Komunikat ten pojawia się jednak czasami pomimo dużej ilośc wolnego miejsca na dysku. Jedyne działające rozwiązanie znalazłem na stronie to wystarczy dodać/zmodyfikować odpowiednią wartość w rejestrze:

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Setup] „BootDir”=”c:”

Po ściągnięciu i wprowadzeniu zmian do rejestru (klikamy dwa razy na plik i zgadzamy się na wprowadzenie zmian) uruchamiamy ponownie komputer.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Błąd podczas instalacji SP3 w Windows XP" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Błąd podczas instalacji SP3 w Windows XP" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.