DZIAŁY

Założyłeś lub założyłaś już konto na Badoo – jak poderwać teraz dziewczynę lub chłopaka, który wpadł Ci w oko? Podpowiadamy jak skutecznie podrywać na Badoo.

W tym poradniku nauczymy Cię co robić oraz czego nie robić, aby umówić się na randkę z piękną i inteligentną kobietą z Badoo lub przystojnym i zaradnym mężczyzną. Poradnik ten nie gwarantuje 100% skuteczności, ale znacznie zwiększy Twoje szanse na portalu Badoo. Jak poderwać na tej platformie? Zaczynamy

Zdjęcie profilowe

Wydawać by się mogło, że to oczywiste, że dobre zdjęcie jest kluczem do sukcesu na portalach randkowych. Niestety mało kto o tym pamięta, a zwłaszcza płeć męska. Zatem wybierając swoje zdjęcie pamiętaj o dobrej fryzurze oraz nienagannym stroju, ale takim w którym czujesz się dobrze. Zrób lub wybierz zdjęcie, które odzwierciedla Twoje mocne strony (np. wysportowaną sylwetkę) oraz pozytywną aparycję.

Panie natomiast powinny koniecznie zadbać o swój makijaż, włosy oraz dobre ujęcie np. lekko z góry (zwłaszcza jeżeli jesteś przy „kości”). Dla obu płci, dobrze jest jeżeli twarz jest widoczna i wyrazista, jednak niepozbawiona nutki tajemniczości.

Jak wykazują badania, największe „branie” na portalach typu Badoo mają osoby, których zdjęcie wypełnione jest przynajmniej w 70% widokiem twarzy.

Opis profilu

Pamiętaj, że również dobry opis to dobry początek. Często masz tam szansę, aby zaprezentować swoje mocne strony, atuty, pasje oraz styl życia. Może być to bardzo istotne dla drugiej osoby, która zanim odpisze Ci na wiadomość, zapozna się właśnie z opisem na profilu. Na portalu Badoo możesz zamieścić taki opis w sekcji edycji swojego konta, dlatego warto skorzystać z tej możliwości.

Postaraj się krótko, ale konkretnie opisać również osobę, które szukasz – nie ma potrzeby, abyś pisał lub pisała z ludźmi, którzy nie spełniają Twoich oczekiwań. Jeżeli zachowasz szczerość, doceni to Twój wybranek lub wybranka w rozmowach, a kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

Przed rozpoczęciem rozmowy na Badoo zapoznaj się także z opisem osoby, do której zamierzasz się odezwać – możesz wyczytać tam wiele interesujących rzeczy np. to czym się interesuje, miejsce zamieszkania oraz wiek. Wszystko to pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie: Badoo – jak poderwać?

Rozpoczęcie rozmowy

Tutaj ważna jest również naturalność, ale i oryginalność. Nie staraj się jednak na siłę zaimponować drugiej stronie, zamiast tego napisz coś od siebie co sprawi, że zaintryguje drugą osobę. Krótko i konkretnie, jednak znacznie więcej niż typowe „cześć” lub „hej”.

Również pytanie w stylu „co tam?” nie będzie najlepszym wyborem. Zamiast tego postaraj się wzbudzić w kimś ciekawość pisząc np.:

Cześć, natrafiłem na twój profil. Wywarł on na mnie ogromne wrażenie jednak jest jeden szczegół, nad którym powinnaś popracować.

A dla pań wiadomość ta wersja mogłaby wyglądać następująco:

Hej. odwiedziłam właśnie Twój profil i zaciekawiło mnie, że trenujesz akrobatykę. zawsze interesował mnie ten temat, może podzielisz się ze mną swoją pasją?

Pamiętaj również, aby wysyłana wiadomość była poprawnie ortograficzna i nie sprawiała wrażenia napisanej na „szybko”. W tego typu portalach masz tylu czasu ile potrzebujesz, dlatego pozwól sobie na kreatywność.

Badoo – jak poderwać i zaprosić na randkę?

Gdy już uda Ci się zaciekawić osobę po drugiej stronie monitora lub smartfona, zaproś ją w ciagu 2 dni na spotkanie. Przeciąganie wirtualnej relacji może skończyć się w internecie, natomiast zbyt szybka propozycje będzie wyglądać podejrzanie, zwłaszcza dla dziewczyn.

Przeprowadź rozmowę, zapoznaj się z partnerem lub partnerką oraz daj poznać samego lub samą siebie. Gdy poczujesz odpowiedni moment, a wasze emocje będą sięgać zenitu wykorzystaj tą chwilę uniesienia oraz dobrą energię do spotkania. Chociaż to oczywiste, że będzie to randka, nie mów tego wprost – potraktuj to spotkanie jako kolejny etap znajomości bez obiecywania i oczekiwania od drugiej osoby czegokolwiek.

Gdy już uda Ci się umówić na spotkanie, bądź punktualnie w umówionym miejscu i pamiętaj, że dobra aparycja i zachowanie obowiązuje Cię także poza internetem.

Reszta zależy od Ciebie! Powodzenia.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Badoo – jak poderwać płeć przeciwną?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Badoo – jak poderwać płeć przeciwną?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.