DZIAŁY

Standardowo przy wpisywaniu ścieżek do folderów w polu Adres, bezpośrednio pod nim pojawią się lista sugerowanych lokalizacji. Możesz sprawić, aby po wpisaniu pierwszych liter ścieżki, całościowa nazwa była automatycznie dopełniania (najbliższa według alfabetu), bez konieczności wyboru lokalizacji z listy.

Jak włączyć autouzupełnianie nazw w Windows XP?

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Kliknij na Start | Uruchom i wpisz regedit,
  2. Przejdź do gałęzi rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer,
  3. Kliknij tutaj na Edycja | Nowy | Klucz i wpisz AutoComplete,
  4. Teraz kliknij na utworzony wcześniej klucz AutoComplete, z menu Edycja wybierz Nowy | Wartość ciągu i wpisz Append Completion,
  5. Na końcu kliknij na Append Completion, w pole Dane wartości wpisz yes, poczym naciśnij przycisk enter.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Autouzupełnianie nazw w Windows XP" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Autouzupełnianie nazw w Windows XP" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.