Relacje
Czytany poradnik
5 najlepszych pomysłów na romantyczny wieczór w domu
0

5 najlepszych pomysłów na romantyczny wieczór w domu

AUTOR:  Alicja Hudzik30 marca 2019

Romantyczny wieczór w domu to dobry sposób na odświeżenie związku i rozbudzenie na nowo namiętności między partnerami. Jak go zorganizować? Co może się przydać? Sprawdźcie nasze pomysły!

Romantyczny wieczór w domu – 5 najlepszych pomysłów dla czytelników serwisu Porady.org

Romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja w domu zaczyna się już w momencie jej przygotowań. Wspólne gotowanie, próbowanie potraw, a następnie ich konsumowanie z dodatkiem lampki wina to świetny pomysł na udany wieczór! Jeśli chcecie urozmaicić kolację, możecie zorganizować ją bez wiedzy partnera, a następnie zrobić mu niespodziankę. Ciekawym pomysłem są także potrawy erotyczne, przyrządzone z dodatkiem naturalnych afrodyzjaków. Tutaj możesz sprawdzić, jakie afrodyzjaki można znaleźć w zwykłej lodówce!

Klimatyczne dekoracje

Aby zorganizować romantyczny wieczór w domu, warto sprawić, by wasza przestrzeń zmieniła się na jedną noc nie do poznania. Możecie udekorować mieszkanie lub sypialnię, rozsypać płatki róż lub użyć zapachowych świeczek i kadzideł – wszystkie chwyty dozwolone, byle by tylko nie przesadzić!

Nocne rozmowy i obserwacja nieba

Aby spędzić romantyczny wieczór, nie trzeba wiele. Wystarczy nastrojowa muzyka, światła miasta, gwieździste niebo i ukochana osoba obok. Jeśli macie taras, balkon, działkę lub ogród, wykorzystajcie w pełni potencjał tych miejsc! Wieczór możecie urozmaicić wspólnym puszczeniem chińskiego lampionu.

Kąpiel we dwoje

Aromatyczne olejki, butelka wina, wanna i świeczki – tyle potrzeba, by zorganizować romantyczny wieczór w domu, który zapadnie obojgu głęboko w pamięć. Możecie przenieść do łazienki laptopa i coś wspólnie obejrzeć w nietypowych warunkach lub po prostu skupić się na relaksie i czułych rozmowach. Nie wiecie, jaki olejek wybrać? Sprawdźcie nasze porady!

Romantyczny seans

Pyszna kolacja i romantyczny film obejrzany w ramionach ukochanego to marzenie wielu kobiet. Warto poświęcić jeden wieczór na taki seans. Najlepiej przygotować kilka propozycji filmowych wcześniej, by w dniu randki nie marnować czasu na gorączkowe poszukiwania czegoś do obejrzenia. Jeśli macie odpowiednie warunki, można na jeden wieczór zmienić mieszkanie w małe kino – wystarczy kupić popcorn, pożyczyć od kogoś projektor i powiesić na ścianie białe prześcieradło.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze