DZIAŁY

Jeśli chcesz sprawić swojej partnerce przyjemność, musisz najpierw pobudzić jej zmysły. Pamiętaj, że każda kobieta jest inna, więc nie każdy sposób sprawdzi się we wszystkich przypadkach. Przedstawimy 4 sposoby na pobudzenie kobiecych zmysłów, któryś na pewno się sprawdzi!

Słowa

Mów do swojej kobiety. Słowa mają ogromną moc, jeśli chcesz, aby przez ciało twojej wybranki przeszedł dreszcz, zacznij szeptać jej do ucha, sprośne słówka. Opisz jej to, co z nią zrobisz i to, co chciałbyś, aby ona zrobiła z tobą. Pobudź jej wyobraźnię, niech twoje słowa, sprawią, że kolana jej zmiękną, a w brzuchu pojawi się przyjemne uczucie podniecenia. Twój oddech na jej skórze podczas wypowiadania słów, również ma znaczenie, dlatego ważne, abyś był blisko, kiedy opisujesz jej swoją fantazję na wieczór.

Wygląd

Jeśli chcesz, aby twoja partnerka oszalała na twoim punkcie, musisz wyglądać seksowanie. Nie chodzi tu o umięśnioną sylwetkę, czy idealny kształt twarzy. Wystarczy, że będziesz o siebie dbał, czyste włosy i ciało, zadbane dłonie, a także zapach perfum to właśnie podoba się płci pięknej. Oprócz tego ważny jest…wzrok! Kobieta musi widzieć w twoich oczach pożądanie, patrz na nią tak, jakbyś chciał zrobić z nią najdziksze rzeczy na świecie! Niech czuje, że nie możesz się jej oprzeć, a wtedy i ona nie będzie mogła się oprzeć tobie. Nic nie podnieca kobiety tak, jak podniecony mężczyzna.

Miejsca czułe

Kobiety lubią, gdy podczas gry wstępnej, trochę się z nimi podroczysz. Nie zaczynaj od razu pieścić jej miejsc intymnych, zajmij się tymi częściami ciała, które zazwyczaj pomijasz. Całuj wewnętrzną stronę ud, brzuch, ramiona kark, plecy i oczywiście szyja! Chyba nie ma na świecie kobiety, której nie podniecałyby czułe pocałunki w szyję. Jeśli chcesz zwiększyć doznania swojej partnerki, zawiąż jej oczy opaską. Pozbawienie jednego ze zmysłów, pobudzi inne jeszcze bardziej.

Telefon

Napisz swojej wybrance w ciągu dnia smsa lub zadzwoń, aby opowiedzieć jej, co zrobisz z nią, gdy już się spotkacie. Pobudź jej wyobraźnię, rozpal zmysły, niech myśli o tym, co powiedziałeś, aż do waszego spotkania. Bądź przy tym też trochę tajemniczy, nie zdradzaj wszystkich niespodzianek, jakie zaplanowałeś. Uwierz, że nie będzie jej bardzo trudno wytrzymać z tą niewiedzą.

Niniejszy poradnik pod tytułem "4 sposoby na pobudzenie kobiecych zmysłów" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "4 sposoby na pobudzenie kobiecych zmysłów" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.