Czytany poradnik
Z której strony i jak nosić nerkę?
0

Z której strony i jak nosić nerkę?

AUTOR:  Alicja Hudzik15 września 2018

Małe biodrowe torebki powracają do łask! Z której strony i jak nosić nerkę, by wyglądać modnie?

Wielki powrót torebki w stylu nerki

Torebka nerka to inaczej saszetka biodrówka. Akcesoria te były noszone w latach 80’ i 90’, a obecnie przeżywają swoją drugą młodość. Nerki są noszone nie tylko przez turystów, na koncerty, czy festiwale muzyczne, ale i na co dzień, przez osoby aktywne i prowadzące nowoczesny styl życia. Torebki  te nadają młodzieżowy wygląd, są również praktyczne. Dla miłośników elegancji są dostępne w wariantach lakierowych, a nawet skórzanych, w przeciwieństwie do akcesoriów z lat 90’ dzisiejsze nerki są zdobione różnymi materiałami.

Jak nosić nerkę?

Nerkę należy nosić z przodu ciała, najbardziej klasyczną formą jest zawieszenie jej na biodrach, jednak na wybiegach można zauważyć, że modelki noszą nerki również w wyższych partiach ciała. Jeśli Twoja nerka jest stylowa i dobrze komponuje się z elegancką przewiewną sukienką, możesz ją zawiesić na szyi, tak, żeby opadała na Twój prawy bok. Możesz też przepiąć ją w talii, by jej zawartość zawsze była pod ręką.

Jak nosić nerkę? Czołowi projektanci pokazują ten dodatek w zupełnie nowym świetle! Według nich nerka może całkowicie zastąpić torebkę i być noszona ukośnie przez ramię. Można ją nosić na żakiet lub na pasku wokół talii, do zwiewnych sukienek lub do dżinsów. Można nią zastąpić portfel, nosić na boku lub przypiąć tak, by opinała się na brzuchu, wszystkie chwyty dozwolone!

Gdzie kupić stylową nerkę?

Jeśli zależy Ci na sportowej nerce, możesz przyjrzeć się torebkom wypuszczonym na rynek przez firmy Reebok oraz Adidas. Jeśli szukasz czegoś bardziej stylowego, z pewnością przypadną Ci do gustu nerki Calvin Klein, Gucci lub eleganckie torebki od Sinsay. Z kolei oldschoolową serię nawiązującą do lat 90’ wypuścił między innymi Cropp. Ceny nerek zaczynają się od kilkunastu złotych, w zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
100%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze