Czytany poradnik
Wiejski sposób na miastowy podryw [Antyrady]
0

Wiejski sposób na miastowy podryw [Antyrady]

AUTOR:  Agnieszka Szarak13 kwietnia 2018

Idziesz na dyskotekę, widzisz fajną dziewczynę, ale nie wiesz jak zagadać? Zdradzamy niezawodne metody na miastowy podryw w iście wiejskim stylu!

Zostań królem dyskoteki

Jeśli chcesz, żeby jak najwięcej pań zwróciło na Ciebie uwagę, musisz zawojować nie tylko parkiet, ale całą dyskotekę. Dlatego nie krępuj się i notorycznie podchodź do DJ’a, prosząc go o puszczenie Twoich ulubionych kawałków. Nie ma wątpliwości, że masz dobry gust, a Twoja inicjatywa z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich!

Po drugie, zrób sobie przestrzeń. To nieprawda, że zamaszyste ruchy, dynamiczne wykopy i machanie rękami to przeżytek w tańcu. Pokaż, jak jesteś gibki, wysportowany oraz pomysłowy. Twoja niesamowita kondycja zrobi piorunujące wrażenie. Plamy potu pod pachami i obfite stróżki lejące się z Twojego czoła to nic, czym powinieneś się przejmować. Podchodź do upatrzonej dziewczyny i daj jej poczuć, że jesteś prawdziwym facetem!

Bajera, której żadna się nie oprze

Możesz uwieść swoją wybrankę tańcem. Ważne, żebyś osaczył więc dziewczynę ze wszystkich stron, aby mogła poczuć się dzięki Tobie bezpiecznie. Jeśli gesty się jednak nie sprawdzają, skuteczna może okazać się chwytliwa gadka na dobry początek. Zapomnij o tekstach pt. „Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść jeszcze raz?”.

Teraz kobiety uwielbiają odważnych mężczyzn, którzy potrafią pokusić się na odrobinę szaleństwa, a nawet bycia wulgarnym. „Musisz być Kopciuszkiem, bo już widzę jak te ubrania znikają na Tobie o północy” albo „Kręcisz mną jak mikrofala talerzem” to odpowiednie sposoby na podryw XXI wieku.

Nie ukrywaj swych intencji, pytaj wprost, w końcu dookoła jest wiele pięknych, samotnych pań, które z niecierpliwością wyczekują Twojego towarzystwa. Powiedz więc np. „Ta sukienka świetnie na tobie leży, ale lepiej będzie wyglądała, leżąc na podłodze w mojej sypialni”, a sprawa stanie się jasna.

Eksponuj zalety

Kiedy już uda Ci się nawiązać kontakt z dziewczyną, wszystko jest na dobrej drodze. Teraz czas, żeby to Ty zaprezentował się jak najlepiej. Mów tylko o sobie. Oczywiście w samych superlatywach. Kobiety uwielbiają pewnych siebie mężczyzn, którymi będą mogły w przyszłości się pochwalić. Opowiadaj nie tylko o tym, jak jesteś wysportowany, czarujący, zaradny, inteligentny i bystry. Podkreślaj również jakim samochodem jeździsz, ile masz na koncie i jak mieszkasz. Możesz nieco podkoloryzować prawdę, wszak kobiety kochają mężczyzn z fantazją…

Niniejszy poradnik ma charakter humorystyczny i należy do cyklu Antyrady, w którym co tydzień przedstawiamy porady dający efekt odwrotny do zamierzonego 🙂

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze