Czytany poradnik
Urlop poza sezonem – gdzie warto jechać?
0

Urlop poza sezonem – gdzie warto jechać?

AUTOR:  Klaudia Ozimek3 października 2018

Zbliża się jesień, więc kończy się sezon wakacyjny, a wiele osób zaczyna się zastanawiać, czy warto wybrać się na urlop poza sezonem, a jeśli tak, to gdzie najlepiej się udać? Pomysłów jest wiele i każdy z nich wydaje się atrakcyjny. Tak więc gdzie najlepiej wybrać się na urlop poza sezonem?

Urlop poza sezonem – wycieczki last minute

To jedne z najlepszych pomysłów na urlop poza sezonem. Wycieczki last minute pozwalają nam na podróż w piękne miejsca, często znajdujące się za granicą. A co najlepsze przyciągają one niskimi cenami. Wybierając taki rodzaj wycieczki, możemy wyjechać do Grecji, Włoch, czy Brazylii. Tam nadal są wysokie temperatury, a pogoda jest jak w środku lata. A największym plusem wybrania się tam na urlop poza sezonem jest to, że na plażach i w hotelach będzie znacznie mniej ludzi niż w środku sezonu letniego.

Urlop poza sezonem – nad polskie morze

Jeśli nie wiesz, gdzie udać się na urlop poza sezonem to pomyśl sobie o prawie pustych plażach nad polskim morzem. Jest wiele osób, które decydują się na wyjazd nad polskie morze poza sezonem letnim, ponieważ we wrześniu, czy październiku często jest piękna pogoda, słońce pozwala jeszcze na wylegiwanie się na piasku, a woda nadal jest ciepła. Największym plusem takiego wyjazdu jest to, że ceny noclegów znacząco spadły, a na plaży jest znacznie więcej miejsca niż w środku sezonu.

Urlop poza sezonem – w góry

To prawda, że góry są piękne latem, ale jak pięknie musi być w górach, kiedy panuje złota piękna jesień? To z pewnością widoki, które zapierają dech w piersiach. Wycieczka w góry to kolejny pomysł na urlop poza sezonem. Tutaj również zachęcają niskie ceny i brak tłumów na wzgórzach, czy miejscach atrakcji. Dodatkowo chodzenie po górach to doskonały trening, który poprawi wygląd twojego ciała przed zimą, kiedy nie będziesz mieć ochoty na wychodzenie z domu i podróże.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze