Relacje
Czytany poradnik
TOP 10 – najlepsze pomysły na prezent ślubny
0

TOP 10 – najlepsze pomysły na prezent ślubny

AUTOR:  Alicja Hudzik14 grudnia 2018

Wybierasz się na wesele? Szukasz inspiracji, by sprawić Parze Młodej jak najwięcej radości? Interesują Cię najciekawsze pomysły na prezent ślubny? Oto Top 10! Zapraszamy do lektury!

Najlepsze pomysły na prezent ślubny

Zestaw kieliszków

Najlepsze pomysły na prezent ślubny to pomysły praktyczne. Zestaw kieliszków do różnego rodzaju trunków to przydatny gadżet do domu lub mieszkania.

Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne to jeden z najczęstszych prezentów ślubnych. Żeby być oryginalnym, wybierz coś wyjątkowego, np. deskę do serwowania serów i innych przekąsek lub zestaw do przyrządzania sushi.

Akcesoria dla kawoszy

Kto nie kocha kawy? Młodej parze możesz podarować ekspres ciśnieniowy do kawy w stylu vintage lub kawiarkę i pyszną, elegancko zapakowaną kawę.

Parowar lub szybkowar

Parowar, lub szybkowar to alternatywa dla zwykłych garnków, których młoda para na pewno dostanie dużo. Dzięki tym przyrządom można gotować lepiej i zdrowiej!

Gra planszowa

Coraz więcej młodych par dostaje w prezencie oryginalne planszówki. To świetny prezent nie tylko dla geeków! Wśród planszówek, które stanowią najlepsze pomysły na prezent ślubny, są m.in. Takenoko, Talizman oraz Wsiąść do Pociągu.

Zestaw do wina

Zamiast kwiatów, lepiej podarować Parze Młodej praktyczny zestaw akcesoriów do wina. W takiej paczce mogą się znaleźć nie tylko otwieracz i nalewak, ale także schładzacz do wina oraz elegancki stojak na butelki.

Lot paralotnią lub balonem

Bilet na lot paralotnią, lub podróż balonem to oryginalny pomysł na prezent i sposób, by zapewnić nowożeńcom niezapomniane przeżycia.

Kulturalne prezenty

Jednym z modnych upominków weselnych są bilety na różnego rodzaju spektakle wysokiej kultury. Teatr? Filharmonia? A może operetka? Jest wiele prestiżowych wydarzeń, na które bilety mogą dostać od Ciebie Państwo Młodzi!

Figurka nowożeńców

Jednym z ciekawych prezentów jest figurka przedstawiająca nowożeńców. Warto odejść od standardowej formy i spersonalizować ją zgodnie z cechami charakteru i zainteresowaniami nowożeńców.

Karnet do SPA

Karnet do luksusowego SPA to prezent, który z pewnością przyczyni się do tego, że nowożeńcy będą mogli wreszcie odpocząć i nacieszyć się swoim towarzystwem.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze