Rozrywka
Czytany poradnik
Tarot za darmo – gdzie szukać wróżb?
0

Tarot za darmo – gdzie szukać wróżb?

AUTOR:  Alicja Hudzik27 listopada 2019

Karty Tarota nierzadko umożliwiają znalezienie wyjścia z kłopotliwej sytuacji. Mogą także udzielić odpowiedzi na ważne pytanie. Czy istnieje tarot za darmo? Podpowiadamy, gdzie znaleźć tanie wróżby!

Tarot za darmo – jak wróżyć z kart?

Standardowa talia kart do tarota to 78 kart. Dzielimy go na dwie pomniejsze talie – tzw. Arkana Duże (22 karty) i Arkana Małe (56 kart). W Arkanach Wielkich występują między innymi takie karty jak Śmierć, Moc, Pustelnik, Cesarzowa, Cesarz, Mag, Głupiec, Słońce, Księżyc, czy Świat. Natomiast Arkana Małe dzielą się na tzw. karty dworskie, wśród których można wyróżnić postacie władające mieczami, buławami, posiadające kielichy oraz monety. Każda z tych kart ma zupełnie inne znaczenie.

Karty tarota są najczęściej używane przez osoby, które mają problemy, w życiu osobistym lub zawodowym i poszukują wskazówek, podpowiedzi, co zrobić, by sytuacja się poprawiła. Z wróżb tarota korzystają także osoby, które stoją przed bardzo ważnym wyborem i zupełnie nie wiedzą, jak postąpić. Wylosowane z talii karty mogą pomóc w kwestiach związanych z miłością, biznesem, zdrowiem, czy rodziną. Czy jest coś takiego jak tarot za darmo? Okazuje się, że tak!

Tarot za darmo – gdzie znaleźć darmowe wróżby?

Przed rozwojem Internetu wróżby z kart Tarota były dostępne u wróżek i osób specjalizujących się w horoskopach, astrologii, wróżbiarstwie i tym podobnym dziedzinach. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej i każdy z nas ma dostęp do tarota, choćby i w formie online.

W Internecie można znaleźć wiele płatnych wróżb tarota. Część z nich została zaprojektowana bardzo podchwytliwie – opłatę uiszcza się już po wylosowaniu karty, by poznać jej znaczenie. W ten sposób udaje się naciągnąć wiele osób, które poszukują odpowiedzi w kartach. Na szczęście w sieci można znaleźć także wróżby za darmo. Gdzie konkretnie?

Tarot za darmo można znaleźć między innymi tutaj: https://tarot-online.com.pl/. Korzystając z takich wróżb w formie online, można bardzo szybko uzyskać odpowiedź na męczące pytanie i nieco uprościć sobie życie. Wystarczy zadać konkretne pytanie (na które odpowiedź brzmi „tak” lub „nie”), a następnie wylosować kartę Tarota. Znajomość kart nie jest do niczego potrzebna, ponieważ wróżba zostanie od razu zinterpretowana i przedstawiona w takiej postaci, że na pewno zrozumiemy jej przekaz. Takie to proste!

Poznaj także znaczenie kart Tarota.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze