Relacje
Czytany poradnik
Prezenty dla gości weselnych – wybieramy najlepsze upominki
0

Prezenty dla gości weselnych – wybieramy najlepsze upominki

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk3 lutego 2019

W ostatnich latach, bardzo modne stało się wręczanie gościom weselnym drobnych upominków na pamiątkę lub by po prostu podziękować im za przybycie. Najczęściej czekają one na nich już przy przypisanym im miejscu przy stole. Pomysłów jest mnóstwo, a jaki będzie odpowiedni?

Spersonalizowane krówki

To chyba najpopularniejszy prezent dla gości weselnych. W sieci aż roi się od sklepów i firm oferujących spersonalizowane krówki. Można wybierać wśród gotowych wzorów lub zaprojektować opakowanie samodzielnie. Na takich krówkach możemy umieścić na przykład, datę ślubu, wasze imiona lub krótkie podziękowania. Spersonalizowane cukierki można zapakować w małe woreczki i umieścić przy każdym miejscu przy stole lub wyłożyć na półmiskach.

Buteleczka alkoholu

Mała buteleczka z alkoholem, to również dość popularny prezent. Należy jedynie zaopatrzyć się w małe butelki i wlać do nich wybrany alkohol, na przykład domowa nalewka. W tym przypadku również można skorzystać z ofert sklepów internetowych i kupić już wygrawerowane buteleczki albo wykazać się kreatywnością i samodzielnie stworzyć bileciki z podziękowaniami.

Bańki mydlane

To dość oryginalny prezent dla gości weselnych, ale z pewnością zostanie zapamiętany. Można zamówić specjalnie podpisane buteleczki z bańkami mydlanymi lub zrobić je samemu. Wystarczy po prostu kupić bańki mydlane w sklepie z zabawkami, a etykiety zastąpić stworzonymi przez nas naklejkami z imionami pary młodej i datą ślubu.

Domowy dżemik lub miód

Jeżeli ktoś z rodziny lub znajomych prowadzi pasiekę, można wykorzystać to w przy tworzeniu prezentów dla gości weselnych. Wystarczy kupić małe słoiczki i przelać do nich małe porcje miodu. A jeżeli zamiast pasieki, macie dostęp do sadów, również macie możliwość stworzenia wyjątkowych upominków i zrobić domowe dżemy. To bardzo pracochłonny pomysł, ale z pomocą Do słoiczków koniecznie należy dołączyć bilecik lub naklejkę z podziękowaniem.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze