Technologie
Czytany poradnik
Poznaj najlepsze gry na telefon
0

Poznaj najlepsze gry na telefon

AUTOR:  Alicja Hudzik24 grudnia 2018

Interesują Cię najlepsze gry na telefon lub tablet? W tym poradniku przedstawiamy najciekawsze z nich! Podpowiemy Ci, którymi tytułami warto się zainteresować, by miło spędzić czas!

Najlepsze gry na telefon – całkowicie za darmo!

  • Asphalt– to seria gier mobilnych obowiązkowa dla wielbicieli wyścigów samochodowych. Urozmaiceniem rozgrywki są akrobacje i surrealistyczne efekty, a wszystko to przygotowane na wysokim poziomie graficznym.
  • Candy Crush Saga – Candy Crush Saga to idealna gra dla wielbicieli rozgrywki typu casual. Mechanika gry jest bardzo prosta – główny cel, to przesuwanie słodyczy w rzędach tak, by tworzyć punktowane przez grę kombosy. Gra uczy koncentracji i przyspiesza refleks, poza tym całkiem mocno uzależnia!
  • Plants vs. Zombies 2 – to gra o ładnej grafice, niebanalnym poczuciu humoru i ciekawej strategicznej rozgrywce. Fabuła gry jest totalnie absurdalna, a każda tura polega na zwalczeniu inwazji zombie za pomocą różnego rodzaju roślin.
  • Pokemon GO – ta gra narobiła sporego szumu w ostatnich czasach. Łapanie Pokemonów i walka na arenach naprawdę wciąga! Dodatkową zaletą gry jest fakt, że motywuje ona do wyjścia z domu.
  • Temple Run 2 – praktycznie każdy z nas miał kiedyś do czynienia z tym gatunkiem gier. Tzw. endless runnery zawdzięczają swoją popularność właśnie temu tytułowi! To jedna z pierwszych produkcji, której rozgrywka polega na bieganiu, pokonywaniu przeszkód i zbieraniu drogocennych monet.
  • Tiny Thief – Tiny Thief to gra-hybryda. Znajdziemy w niej zarówno elementy przygodowe, jak i zagadki logiczne, elementy zręcznościowe oraz rozwiązania stosowane w popularnych skradankach. Grę wyróżnia nie tylko koncepcja, ale i grafika.

Najlepsze gry na telefon – ponadczasowe tytuły

  • Dragon Ball Legends – fani serii Dragon Ball z pewnością polubią ten tytuł. Bardzo dobra oprawa graficzna, wygodny interfejs i emocjonujące walki z atakami specjalnymi to znak rozpoznawczy tej serii!
  • SimCity BuildIt – SimCity to gra legenda, która jest również dostępna w wersji mobilnej. Poza budowaniem wymarzonego miasta możesz się zaangażować w rozrywkę sieciową i rywalizować lub kooperować z innymi graczami.
  • Rayman Adventures – kultowa gra platformowa doczekała się także swojej wersji mobilnej. Mimo że jest pamięciożerna, warto zapoznać się z tym tytułem i ogromną ilością plansz, jakie przygotowali jej twórcy.
  • World of Tanks – najsłynniejszy sieciowy symulator czołgów można zainstalować także na telefonie i grać w dowolnym miejscu. Miłośnicy tej produkcji z pewnością się nie zawiodą!
Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze