NA TOPIE
Popularne porady
Najnowsze porady
 
Jak zacząć czytać poezję?
Jak zacząć czytać poezję?
 
Jak polepszyć swoje samopoczucie?
Jak polepszyć swoje samopoczucie?
 
Jak narysować różę krok po kroku?
Jak narysować różę krok po kroku?
 
Jak pikować pomidory?
Jak pikować pomidory?
 
Iglaki - jak i kiedy nawozić?
Iglaki – jak i kiedy nawozić?
Biznes
Najnowsze
 
Czytaj poradnik
13 lipca 2020

Jakie łóżko wybrać do solarium? 

Solarium to jedyne takie miejsce gdzie przez cały rok można skorzystać z namiastki promieni słonecznych oraz utrzymać opaleniznę z wakacji. To najpopularniejsze miejsce, które odwiedzają osoby kochające upalną pogodę. Aby solarium dobrze prosperowało i miało swoich stałych klientów musi mieć dobre łóżka, które nie tylko skutecznie opalą ciało, ale będę spełniać wymogi bezpieczeństwa. Zobacz, jakie łóżko powinno znajdować się w solarium!

 
Czytaj poradnik
16 czerwca 2020

Jak wykorzystać potencjał drukarek 3D w swojej firmie?

Druk przestrzenny to technologia, która staje się coraz popularniejsza zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i wśród naukowców czy prywatnych użytkowników. Drukarki 3D są też coraz częściej wykorzystywane w siedzibach firm, warsztatach i biurach. Sprawdź, jak wykorzystać ten potencjał w Twoim przedsiębiorstwie!

 
Czytaj poradnik
27 lutego 2020

W jakim terminie wystawić fakturę?

Do kiedy można wystawić fakturę za sprzedany towar bądź wykonaną usługę? Dokładnie przepisy te reguluje ustawa o podatku od towarów i usług. Najczęściej spotykamy się z przypadkiem standardowym – fakturę wystawiamy do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym usługa bądź towar zostały wykonane/zamówione. Ta reguła nie obowiązuje jednak w każdym przypadku.

Polecane porady
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
POPULARNE TEMATY
Więcej