Turystyka
Czytany poradnik
Płatny parking przy lotnisku – czy warto korzystać z takiej opcji?
0

Płatny parking przy lotnisku – czy warto korzystać z takiej opcji?

AUTOR:  Porady.org17 lutego 2020

Planujesz podróż samolotem, a na lotnisko chcesz dostać się własnym samochodem? To jeden z najwygodniejszych sposobów podróżowania. Jednak pozostaje kwestia tego, co zrobić z samochodem na czas wylotu? Szczególnie, jeżeli nie będzie Cię przez dłuższy czas. Ciekawą opcją okazuje się tutaj skorzystanie z oferty płatnych parkingów, które znajdują się w pobliżu lotnisk. Sprawdź, dlaczego dokładnie warto skorzystać z tego typu propozycji.

Dowóz na lotnisko z parkingu

Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło parking lotnisko Pyrzowice, warto zwrócić uwagę na miejsca położone jak najbliżej terminala. Szczególnie ciekawe są oferty firm, które proponują dowóz z parkingu bezpośrednio na lotnisko. To eliminuje konieczność samodzielnego szukania miejsca parkingowego jak najbliżej lotniska. Jest to dogodne rozwiązanie szczególnie dla osób podróżujących z małymi dziećmi, a także z większą ilością bagaży. Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, sprawdź, jakimi pojazdami klienci są dowożeni do lotniska. Najwygodniejsze są busy i autobusy, które mieszczą więcej osób niż vany osobowe. Dodatkowo zwróć uwagę na częstotliwość odjazdów autobusów oraz to, czy ich trasę można śledzić online. Taki sposób dostania się na lotnisko jest też bardzo sprawny i bezpieczny.

Bezpieczeństwo Twojego pojazdu

Decydując się na zostawienie samochodu na płatnym parkingu obok lotniska w Katowicach, zwiększasz jego bezpieczeństwo. Tym samym zapewniasz sobie spokój na czas, który spędzisz poza miastem. Po pokazaniu się wyników wyszukiwania na hasło parking lotnisko Pyrzowice, zwróć uwagę na te miejsca, które oferują przynajmniej minimalne ubezpieczenie od kradzieży samochodu. Jak się okazuje, w zależności od oferty możesz też liczyć na wyższą kwotę tego ubezpieczenia, a także dodatkowe polisy dotyczące uszkodzeń parkingowych, a także tych, które mogą powstać w wyniku czynników atmosferycznych np. gradobicia czy nawałnic. Decydując się na dowolne z wymienionych rozwiązań, zawsze sprawdź, warunki danego ubezpieczenia. Jaka jest jego kwota i co dokładnie obejmuje. To pozwoli Ci na uniknięcie niedomówień i późniejszych nieporozumień w razie, gdyby doszło do uszkodzenia pojazdu. Zwróć też uwagę na to, czy obiekt, na terenie którego zostawiasz samochód jest monitorowany i chroniony przed włamaniami.

Dogodne pakiety dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb

Jeżeli szukasz parkingu, na którym zostawisz swój samochód na czas podróży, sprawdź co dokładnie on oferuje. Ciekawą propozycją są pakiety usług, które dostosowane są do potrzeb klientów. Możesz wybierać pakiety podstawowe lub rozszerzone. Od ceny zależeć będzie to, co znajdzie się w danym pakiecie. W podstawowym zazwyczaj znajduje się podstawowe ubezpieczenie i możliwość korzystania z podstawowych usług – miejsca parkingowego i dowozu na lotnisko. Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej, postaw na pakiety rozszerzone np. plus lub premium.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze