Kosmetyki
Czytany poradnik
Odżywka do rzęs – sprawdź jak wybrać najlepszą
0

Odżywka do rzęs – sprawdź jak wybrać najlepszą

AUTOR:  Porady.org23 kwietnia 2020

Poszukujesz sprawdzonej i skutecznej odżywki do rzęs? Marzysz o efekcie sztucznych rzęs, bez doklejania doczepów? Eksperci z zakresu kosmetologii, wizażu i medycyny radzą, aby przede wszystkim sprawdzać skład, czy skuteczność preparatu jest potwierdzona badaniami oraz jaka jest jego cena i  wydajność.

Odżywka do rzęs – zapytaj koleżanek

O sukcesie odżywki świadczą grupy zadowolonych klientek, które nie tylko polecają produkt swoim koleżankom, ale wracają też po kolejny. Kobiety stosujące odżywkę https://eleverlashpoland.pl zauważyły wyraźną różnicę w wyglądzie swoich rzęs. Zdecydowana większość z nich potwierdza, że preparat sprawił iż jasne, rzadkie i krótkie włoski stały się widoczne. Już po dwóch tygodniach stosowania odżywki kobiety zauważyły pierwsze efekty kuracji. Ich rzęsy stały się ciemniejsze, gęstsze, dłuższe, bardziej błyszczące i lepiej odżywione. Kolejne tygodnie kuracji dawały coraz lepsze rezultaty. Stwierdzono poprawę w długości naturalnych rzęs aż o 91%.

Najlepsza odżywka do rzęs – na co zwrócić uwagę

Dobra odżywka do rzęs gwarantuje pełnię bezpieczeństwa pod względem składu. Ważne jest, czy w trakcie badań nad odżywką, u żadnej z kobiet nie stwierdzono przypadków podrażnienia lub zaczerwienienia oczu. Brak reakcji alergicznych, ani nieprzyjemnego odczucia szczypania to podstawa. Warto sprawdzić, czy preparat na rzęsy ma zastosowany bimatoprost, który wydłuża, przyciemnia i zagęszcza rzęsy. Drugi ważny składnik aktywny – biotinyol tripeptide-1, znacząco wzmacnia delikatne i cienkie włoski. Trzeci, na którego obecność warto zwrócić uwagę to glikol propylenowy. Wpływa on na nawilżenie rzęs. Wysoka skuteczność i bezpieczne stężenie użytych substancji dają gwarancję trwałych efektów przy ich regularnym stosowaniu. Taka właśnie jest odżywka Eleverlash!

Jak najlepiej aplikować odżywkę do rzęs?

Najkorzystniej jest, gdy serum do rzęs aplikuje się pędzelkiem. Robi się to w taki sam sposób, jaki malujesz swoją powiekę eyelinerem. Taka forma aplikacji dociera do każdego miejsca, dzięki czemu odżywka jest równomiernie nałożona. Pamiętaj, powtarzaj zabieg codziennie wieczorem na dokładnie umytą i oczyszczoną z makijażu skórę.  Regularna pielęgnacja rzęs i stosowanie dobrego preparatu to podstawa. Jesteśmy przekonani, że wkrótce efekty Cię zachwycą! Wypróbuj Eleverlash 

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze