Relacje
Czytany poradnik
O czym pamiętać przed ślubem?
0

O czym pamiętać przed ślubem?

AUTOR:  Anita Wach5 kwietnia 2018

Ślub to najważniejszy dzień w życiu dla niejednej osoby. Każdy chce, aby w tym szczególnym dniu wszystko było idealne i szło zgodnie z planem. Podpowiadamy o czym pamiętać przed ślubem, żeby był on najbardziej wyjątkowym dniu w waszym życiu.

Bielizna

Suknia wybrana, czeka na swój wielki dzień. Pod nią musisz mieć równie idealną bieliznę w tym dniu nic nie ma prawa cię uwierać lub nieładnie się układać. Pamiętaj, że po weselu, czeka cię noc poślubna, podczas, której musisz wyglądać równie zjawiskowo, jak na ślubie.

Muzyka

Jeśli chcesz się dobrze bawić na swoim weselu, zadbaj o odpowiednią oprawę muzyczną. Gdy wybierzesz już zespół, przedstaw im listę swoich ulubionych piosenek tak, abyś miała pewność, że będziesz się bawić przy ukochanych hitach. Oprócz ogólnej muzyki, wybierz z partnerem utwór do którego zatańczycie pierwszy taniec, musi to być coś wyjątkowego, aby na długo zapadło wam w pamięć.

Pakiet ratunkowy

Musisz być przygotowana na wszystko. Zapakuj do podręcznej torebki, najpotrzebniejsze kosmetyki, perfumy, cukierki miętowe, zapasowe rajstopy, wsuwki, igłę i nitkę oraz oczywiście chusteczki, które na pewno będą potrzebne. Do takiego zestawu możesz dodać również inne potrzebne rzeczy, które uznasz za niezbędne.

Przesądy

Pamiętaj, aby w dniu ślubu mieć przy sobie coś niebieskiego, pożyczonego, coś nowego i coś starego. Być może jest to zwykły przesąd, ale chyba nie chcesz, aby w tym dniu coś poszło nie po twojej myśli, dodatkowe zabezpieczenie nigdy nikomu nie zaszkodziło.

Zabawa

Zaopatrz się w gadżety weselne oraz plan wydarzeń, jeśli planujesz sporą ilość atrakcji i zabaw. Gdy wszystko będziesz miała spisane na pewno o niczym nie zapomnisz. Jeśli sama nie masz czasu poproś kogoś, aby zajął się przygotowaniem gadżetów weselnych.

Prezenty

Nie zapomnij przygotować specjalnego miejsca na prezenty! Stwórz sama, odpowiednio wcześniej pudełko na koperty, wybierz miejsce na sali, gdzie będzie można ustawić duże prezenty, a także kwiaty. Odpowiednio wyeksponowane mogą stać się dodatkową ozdobą waszego wesela.

O czym pamiętać przed ślubem?

A jeżeli masz za sobą już ślub, podziel się z nami oraz innymi czytelnikami w komentarzach o czym warto pamiętać przed ślubem. Sprawmy razem, aby ten cudowny dzień pozostał na zawsze w pamięci jako wyjątkowy.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze