Czytany poradnik
Najlepsze ćwiczenia na pośladki
0

Najlepsze ćwiczenia na pośladki

AUTOR:  Klaudia Ozimek8 października 2018

Piękne pośladki wcale nie muszą być płaskie. Najbardziej pociągające pośladki to te o krągłych kształtach i jędrne. A każda z nas marzy o pięknych pośladkach. Dlatego przedstawiamy wam listę najlepszych ćwiczeń na pośladki. Sprawdź jakie ćwiczenie na pośladki najbardziej ci odpowiada.

Ćwiczenia na pośladki – przysiady z obciążeniem

Przysiady to najlepsze ćwiczenia na pośladki, które sprawią, że twoja pupa będzie miała idealny kształt. To ćwiczenie jest bardzo proste. Stań w lekkim rozkroku, tak by twoje stopy były rozstawione na szerokość ramion. Weź w ręce butelkę z wodą. Najlepiej wybrać pięciolitrową butelkę. Ręce z butelką umieść między nogami i zacznij robić przysiady. Pamiętaj, by podczas przysiadu nie odrywać stóp od podłoża. Ważne jest również, by przy wyproście mocno zacisnąć mięśnie pośladkowe. To ćwiczenie możesz wykonywać codziennie robiąc trzy serie po dwadzieścia powtórzeń.

Ćwiczenia na pośladki – wyskoki

Jeśli nadal szukasz ćwiczenia na pośladki, to koniecznie wypróbuj wyskoków. Ćwiczenie to polega niemal na tym samym co przysiady, jednak tym razem obędzie się bez obciążenia. Ustaw się jak do pozycji zrobienia przysiadu, zacznij przysiad, a kiedy przychodzi czas na wyprost zrób energiczny wyskok, tak by twoje nogi unosiły się nad podłożem. Tutaj również musisz pamiętać o spiętych mięśniach pośladkowych podczas wyskoku. Pamiętaj również, by nogi przy wyskoku były wyprostowane.

Ćwiczenie na pośladki – wyprosty

To jedno z najskuteczniejszych ćwiczeń, które znajduje się na naszej liście ćwiczenia na pośladki. Możesz je wykonywać w dwóch wersjach, na macie przybierając pozycję na kolanach i wyprostowanych rękach albo przy ścianie. Bez względu na to jaką pozycję wybierzesz, ćwiczenie będzie miało to samo działanie, zaangażuje mięśnie pośladkowe do pracy. Stań przy ścianie i połóż na niej dłonie. Kiedy jesteś ustawiona w odpowiedniej pozycji zacznij prostować nogę do tyłu robiąc to energicznie. Poczujesz, że mięśnie pośladków zaczynają się napisać przy każdym ruchu. To skutecznie je wyrzeźbi. To samo ćwiczenie możesz wykonywać na macie. Ułóż się na kolanach, a dłonie połóż płasko na podłodze. Zacznij prostować nogę unosząc ją do góry.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze