Zdrowie
Czytany poradnik
Najlepsze aplikacje do biegania – zainstaluj i dbaj o formę!
0

Najlepsze aplikacje do biegania – zainstaluj i dbaj o formę!

AUTOR:  Alicja Hudzik30 listopada 2018

Lubisz biegać? Dbasz o formę? Poznaj najlepsze aplikacje do biegania, z którymi każdy trening będzie łatwiejszy i bardziej skuteczny. Zapraszamy do lektury i motywacji!

Skuteczny jogging – jak dbać o formę?

Aplikacje do biegania to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią samodzielnie planować treningów lub nudzi je standardowy jogging. W ciągu kilku ostatnich lat powstało wiele przydatnych programów, które można zainstalować na smartfonie i cieszyć się efektywnym treningiem. Jakie są możliwości współczesnych aplikacji? Poznaj najlepsze z nich!

Najlepsze aplikacje do biegania – jakie są ich możliwości?

Współczesne aplikacje do biegania potrafią mapować trasy, obliczać dystanse, wyznaczać prędkość i monitorować aktywność fizyczną biegacza. To programy, które prowadzą statystyki i na ich podstawie pomagają wybrać najlepszy trening. Dużą zaletą tych programów jest obecność elektronicznego trenera, który motywuje do pracy nad swoją formą. Powiadomienia głosowe pozwalają określać i realizować różne cele treningowe, dzięki czemu jogging z aplikacjami to więcej niż zwykłe bieganie!

Najlepsze aplikacje do biegania

Endomondo

Jednym z najpopularniejszych programów dla fanów joggingu jest Endomondo. Aplikacja ta mapuje trasę, pomaga śledzić jej przebieg na mapie GPS oraz dzielić się wynikami ze znajomymi. W planowaniu wyzwań pomaga motywujący trener audio.

Runtastic

Darmowa aplikacja Runtastic to kolejne narzędzie, które umożliwia mapowanie trasy i śledzenie postępów w treningach. Program zawiera dziennik aktywności oraz pomaga określać i spełniać cele treningowe.

RunKeeper

Inny popularny program do biegania to RunKeeper. Aplikacja mapuje trasy, oblicza dystanse i dodatkowo informuje o spalonych kaloriach.

Nike + Run Club

Jeśli lubisz biegać, warto wypróbować również aplikację od Nike. Program posiada wiele rozbudowanych funkcji, które pomogą Ci skutecznie realizować cele treningowe i poprawiać formę!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze