Smartfon
Czytany poradnik
Na jakie bezprzewodowe akcesoria do smartfona warto zwrócić uwagę?
0

Na jakie bezprzewodowe akcesoria do smartfona warto zwrócić uwagę?

AUTOR:  Marzena Kuźma1 września 2018

W XXI wieku trudno sobie wyobrazić codzienne życie bez smartfona, który jest bardzo przydatny oraz pomocny w wielu sytuacjach. Przyzwyczailiśmy się już do obecności telefonu w niemal każdej chwili życia, ceniąc sobie wygodę oraz komfort. Czy jednak codzienne użytkowanie ulubionego urządzenia może być jeszcze łatwiejsze? Jeśli dobierzemy odpowiednie akcesoria bezprzewodowe to zdecydowanie tak.

Z każdym kolejnym rokiem powoli odchodzimy od dodatków, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebują okablowania. Coraz częściej producenci wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, dostosowując swoje urządzenia do bezprzewodowych akcesoriów, jakich na rynku jest naprawdę wiele.

Tak jest na przykład z Samsung Galaxy Note9. Dane techniczne smartfona wskazują, iż bardzo dobrze radzi on sobie z różnego rodzaju bezprzewodowymi dodatkami. Oprócz dołączonego do zestawu rysika S Pen, warto zainteresować się takimi rozwiązaniami jak ładowarka, czy słuchawki, które jeszcze bardziej zwiększą nasz komfort użytkowania tego telefonu i na maksimum wykorzystają możliwości urządzenia.

Naładuj dwa urządzenia w tym samym czasie

Większość nowoczesnych telefonów dotykowych zostało wyposażone w bardzo pojemną baterię, jednak w każdym smartfonie w końcu nadejdzie moment, kiedy będziesz musiał je naładować. Wykorzystanie do tego technologii bezprzewodowego ładowania, o ile nasz telefon posiada taką możliwość, z pewnością skróci czas oczekiwania – w tym celu warto zapoznać się z dedykowanymi do tego akcesoriami.

W przypadku Samsung, oprócz standardowej bezprzewodowej ładowarki, koreański producent wypuścił na rynek model Duo, który pozwala na jednoczesne podłączenie aż dwóch urządzeń. W ten sposób, nie musisz już wybierać, co w pierwszej kolejności powędruje na ładowarkę. Dodatkowo, stojak Duo został wyposażony w stojak, umożliwiający oglądanie ulubionego serialu lub kontakt z bliskimi nawet wtedy, gdy smartfon jest podłączony.

Bezprzewodowe słuchawki to coś więcej niż tylko muzyka

Czym byłby doskonały smartfon bez wysokiej jakości dźwięku? Nikt chyba nie wyobraża sobie takiej możliwości, a tym bardziej producent Samsung Galaxy Note9. Dane techniczne urządzenia wskazują, że posiada on na przykład technologię Dolby Atmos, która tworzy niezwykle realistyczne, trójwymiarowe brzmienie każdego dźwięku. Mając do dyspozycji takie możliwości, warto korzystać z nich w każdych warunkach i o każdej porze dnia – właśnie w tym celu, koreański producent stworzył bezprzewodowe słuchawki Gear IconX.

Oprócz typowego zastosowania, pozwalającego cieszyć się najwyższej jakości muzyką przy każdej okazji, słuchawki mogą z powodzeniem służyć jako system monitorowania fitness lub co więcej, trener personalny, dopingujący do pokonania kolejnych przeszkód i założeń. Możesz teraz przeskakiwać pomiędzy ulubionymi utworami bez dotykania telefonu! Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych (czarny, szary oraz różowy), przypadną do gustu każdemu użytkownikowi smartfona.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze