Czytany poradnik
Modne kolory paznokci – poznaj aktualne trendy
0

Modne kolory paznokci – poznaj aktualne trendy

AUTOR:  Klaudia Ozimek28 sierpnia 2018

Pomalowane paznokcie są wyznacznikiem mody i urody. Jeśli kobieta ma paznokcie pomalowane, ręce kobiety wyglądają na zadbane. Palce również wyglądają bardziej estetycznie. Jakie modne kolory paznokci wybrać? Podpowiadamy jakie kolory paznokci najlepiej wybrać.

Modne kolory paznokci – pastele

Jeśli zastanawiasz się, jakie są modne kolory paznokci, to jednym z najmodniejszych kolorów są barwy pastelowe. Są one niezwykle atrakcyjne. Kobiety wybierające pastelowe kolory powinny wybierać pudrowy róż, turkusowy, kremowe. Takie kolory są niezwykle dziewczęce.

Modne kolory paznokci – czerwony

Ten kolor jest bardzo odważny i powinny go wybierać kobiety, które często wybierają się na imprezy okolicznościowe i inne uroczystości. Jeśli decydujesz się na ten kolor na paznokciach, to znacznie lepiej obciąć paznokcie. Wiele kobiet decyduje się na zapuszczenie paznokci, jednak tak wyzywające kolory nie wyglądają dobrze na zbyt długich paznokciach.

Modne kolory paznokci – jaskrawe

Modne kolory paznokci dla młodych osób. Jaskrawe kolory są niezwykle popularne wśród młodzieży. Dlatego, jeśli szukasz modnych kolorów na paznokcie do szkoły, czy na studia to koniecznie wybierz jaskrawe barwy. Takie kolory zrobią wrażenie na rówieśnikach, a twoje paznokcie będą wyglądać na zadbane i modne.

Paznokcie – jak malować, by wyglądały atrakcyjnie?

Malowanie paznokci nie wydaje się trudne, a jednak wiele kobiet ma z tym zadaniem problemy. Podczas malowania paznokci najlepiej nie zajmować się niczym innym. Jeśli malujesz paznokcie i jednocześnie zajmujesz się czytaniem gazety, czy po chwili zaczniesz wkładać buty, to lakier jeszcze nie zaschnie i może się uszkodzić. Najlepiej malować paznokcie jednym pewnym ruchem, by na płytce paznokcia nie tworzyły się zgrubienia. Warto również nakładać na płytkę paznokcia odżywkę przed nałożeniem lakieru. Dzięki temu lakier dłużej utrzyma się na paznokciach, a płytka nie zniszczy się tak bardzo. A jeśli nie masz czasu na czekanie na wyschnięcie lakieru na paznokciach, to istnieje bardzo łatwy sposób na zaschnięcie lakieru. Wystarczy włożyć paznokcie do miski z wodą i lodem.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze