Relacje
Czytany poradnik
Masz tą cechę? Mężczyźni jej nienawidzą
0

Masz tą cechę? Mężczyźni jej nienawidzą

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk15 grudnia 2018

Mimo Twoich starań, każdy kolejny mężczyzna znika z Twojego życia? Zastanów się na swoim zachowaniem, bo problemem w tym przypadku może być jedna z Twoich cech. Poniżej znajdziesz listę 6. cech, których mężczyźni wyjątkowo nienawidzą u kobiet.

Nie akceptujesz komplementów

Kolejnym razem, kiedy Twój mężczyzna powie Ci że pięknie wyglądasz, po prostu podziękuj i go pocałuj, a nie zaprzeczaj. Odpowiedzi w stylu „Przestań, nawet się nie pomalowałam” albo „Nie kłam, w tej sukience wyglądam jak wieloryb” jedynie zniechęcają mężczyznę. Kiedy on mówi Ci coś miłego, to z pewnością nie robi tego z grzeczności. Doceń to.

Nie mówisz wprost

Mężczyzna nie jest w stanie wejść do Twojego umysłu nie domyśli się dlaczego jesteś zła. „Rzucanie focha” bez słowa to bardzo zły pomysł. Jeżeli nie spodobało Ci się coś co zrobił, albo z jakiegoś powodu jesteś smutna, zła czy zawiedziona, to nie baw się w podchody, tylko po prostu z nim porozmawiaj.

Jesteś emocjonalnym dzieckiem

Reagowanie na każde niepowodzenie płaczem lub krzykiem, nie jest wyjściem. Być może kilka razy osiągniesz swój cel, ale na dłuższą metę, nikt tego nie wytrzyma.

Jesteś zbyt twarda

Przesada w żadną stronę nie jest dobra. Mężczyźnie nie znoszą kobiet, które są zbyt dziecinne, ale działa to tez w druga stronę. Jeżeli na każdym kroku będziesz pokazywała swojemu partnerowi, że jesteś twarda i ze wszystkim poradzisz sobie sama, zniechęcisz go do siebie. Pozwól się czasem wyręczyć i pokaż mu, że jednak go potrzebujesz.

Nudziara

Wieczór spędzony na kanapie i Netflix jest opcją na spędzenie jednego lub dwóch wieczorów w tygodniu. Jednak kiedy w ten sposób zaczyna wyglądać każde wasze spotkanie, to znak, że do waszego związku wkradła się nuda i rutyna. Nie odmawiaj mu ciągle kiedy on proponuje Ci wyjście na imprezę ze znajomymi, wspólny wyjazd na kilka dni czy choćby wyjście do kina.

Flirtujesz z innymi

Żaden mężczyzna nie ma ochoty patrzeć, jak jego dziewczyna robi maślane oczy do innego mężczyzny. Nawet jeżeli dla Ciebie to tylko niewinny, nic nie znaczący flircik, to dla niego może to być za wiele. Jeśli jesteś w związku, to jedynym mężczyzną, w którym powinnaś flirtować jest właśnie on.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze