Leczenie
Czytany poradnik
Mała ilość spermy w czasie ejakulacji. Przyczyny, objawy, sposoby leczenia
0

Mała ilość spermy w czasie ejakulacji. Przyczyny, objawy, sposoby leczenia

AUTOR:  Porady.org29 lipca 2019

Mała ilość spermy w czasie wytrysku może być efektem niekorzystnego działania kilku czynników. Dowiedz się, co powoduje zmniejszenie ilości produkowanej spermy oraz w jaki sposób zapobiegać temu problemowi?

Mała ilość spermy w czasie wytrysku bardzo często łączy się, z tym że współżycie zaczyna sprawiać coraz mniejszą satysfakcję. Problem może być spowodowany zarówno czynnikami zewnętrznymi np. stresem, przemęczeniem lub przepracowaniem, jak i rozwijającymi się dopiero schorzeniami. Z tego względu każde odstępstwo od normy, czyli nagłe zmniejszenie ilości spermy, spadek libido, brak erekcji oraz inne, męskie problemy, warto skonsultować z lekarzem, zwłaszcza jeżeli dotyczą one panów po 40.roku życia.

Mała ilość spermy u młodych mężczyzn

Mała ilość spermy podczas wytrysku, choć jest typowa dla panów wkraczających w wiek średni, coraz częściej dotyczy też młodszych mężczyzn, którzy powinni być w pełni sił prokreacyjnych i tym samym potrzebują, aby ich nasienie było nie tylko odpowiednio dobrej jakości, ale także, aby jego ilość świadczyła o ich sprawności seksualnej.

Brak odpowiedniej ilości spermy jest wyjątkowo kłopotliwy w przypadku starania się o dziecko i staje się często przyczyną dużej frustracji oraz niepokoju. W jaki sposób pokonać problem i sprawić, aby ilość spermy podczas wytrysku była znacznie większa?

Naturalne sposoby na zwiększenie ilości spermy

Organizm mężczyzny produkuje odpowiednią ilość spermy, gdy jest w dobrej kondycji, więc warto zadbać przede wszystkim o stosowanie właściwie zbilansowanej diety oraz ograniczenie używek. W usprawnianiu pracy męskiego organizmu pomaga także ograniczenie stresu.

Aby organizm mógł wytworzyć właściwą ilość spermy, trzeba do niego dostarczyć związki, które poprawiają wydzielanie testosteronu, wpływają na ilość wytwarzanej dopaminy, a także są kluczowe dla zachowania innych funkcji seksualnych, czyli np. gwarantują długotrwały wzwód i większą przyjemność w czasie współżycia. Związki te można dostarczyć do organizmu w formie suplementów, które cieszą się ogromną popularnością wśród mężczyzn w każdym wieku. Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule na stronie medicot  – medicot.pl/produkt/jak-zwiekszyc-ilosc-spermy-maxatin.

Obfity wytrysk za każdym razem – jak go osiągnąć?

Warto pamiętać, że na ilość wytwarzanej spermy wpływa ogólny stan zdrowia męskiego organizmu oraz ilość odbywanych stosunków. W przypadku mężczyzn współżyjących kilka razy dziennie przy każdym kolejnym wytrysku ilość ejakulatu będzie stopniowo malała i jest to w pełni fizjologiczny „objaw”, który nie jest powodem do zmartwień. Dla mężczyzn, którzy chcą za każdym razem zaskakiwać swoją partnerkę obfitym wytryskiem stosowanie suplementów diety, jest jedynym sposobem na osiągnięcie celu, bo sama zdrowa dieta nie zapewni spektakularnego efektu i nie będzie w stanie sprawić, aby każdy wytrysk stał się prawdziwym „wybuchem wulkanu”.

Stawiając jedynie na zamianę sposobu odżywiania i stylu życia, można osiągnąć efekty w postaci poprawy sprawności seksualnej, jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo metody te wymagają czasu oraz dużego zaangażowania ze strony stosujących je mężczyzn.

Stosowanie diety na większą ilość spermy, wysypianie się, unikanie stresu oraz używek jest bardzo ważne i warto o tym pamiętać, jednak trzeba też wiedzieć, że istnieją inne równie naturalne i bezpieczne dla zdrowia sposoby na zwiększenie mocy wytrysku oraz poprawę zarówno męskiej, jak i kobiecej satysfakcji ze współżycia.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze