Czytany poradnik
Kubek termiczny z nadrukiem
0

Kubek termiczny z nadrukiem

AUTOR:  Marzena Kuźma4 listopada 2017

Bez wątpienia większość ludzi zaczyna swój dzień od kubka kawy lub herbaty. Szklanka tych gorących napojów może być dla wielu ludzi namiastką śniadania. Dzisiejszy pęd życia wymaga tego, aby dostosować każdą dziedzinę swojego życia do wyżej wyznaczonych norm. Dla takich zabieganych osób idealnie nada się kubek termiczny. Jeżeli będzie on z nadrukiem bliskiej osoby, dziecka czy motywującego cytatu, każdego dnia będzie się sięgało po niego jeszcze chętniej. Ze względu na swoje właściwości termiczne może z powodzeniem zachować ciepło napoju nawet przez kilka godzin. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie nie trzeba czekać na kawę w domu. Wystarczy zalać kubek termiczny z nadrukiem wrzątkiem i ruszać w drogę.

Czym kierować się przy wyborze kubka termicznego?

Bardzo ważną kwestią przy wyborze kubka termicznego z nadrukiem jest jego pojemność. Ich rozmiary wahają się pomiędzy standardową pojemnością, czyli 200 mililitrów, a nawet 500 mililitrów. Sama konstrukcja kubków nie jest standardowa. Jedne z nich mogą mieć ucho podobne do kubków czy filiżanek. Drugie z kolei będą się swoim kształtem dopasowywały do dłoni właściciela.

Kubki termiczne z uchem są dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w porę jesienną i zimową, kiedy konieczne jest noszenie rękawiczek. Jeżeli są one z wełny, to kubek może wyślizgiwać się z dłoni właściciela. Wtedy należy kupić taki model, który będzie jednak posiadał uchwyt.

Kolejnym ważnym parametrem jest szczelność kubka termicznego z nadrukiem. Wkładając go do torebki czy nawet trzymając w dłoni w komunikacji miejskiej nie powinno odczuwać się dyskomfortu związanego z możliwością wylania się płynu. Największą szczelnością cieszą się kubki, które aby móc się napić, trzeba odkręcić całe wieczko. Wylanie się wtedy napoju jest ograniczone do minimum. Inaczej jest w przypadku ustników lekko uchylanych – zawartość często nawet po lekkim przechyleniu wymyka się z kubka.

Kubek termiczny z nadrukiem

Ze względu na zbliżające się święta, kubek termiczny z nadrukiem może okazać się świetnym prezentem pod choinkę. Zarówno w rodzinnym gronie, jak i w dużej korporacji, kiedy to właściciel wręcza swoim pracownikom takowe upominki. W sieci bez problemu można znaleźć sklepy, które bez problemu wykonają kubek termiczny z nadrukiem nawet w ilościach hurtowych. Wtedy duże zamówienie może być wzbogacone o gratisy bądź zrealizowane ze zniżką.

Sprawdź także ofertę na kubki papierowe w firmie akar-opakowania.pl.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze