Relacje
Czytany poradnik
Kilka rad jak zwiększyć swoje szanse na Tinderze
0

Kilka rad jak zwiększyć swoje szanse na Tinderze

AUTOR:  Aleksandra Wilk12 stycznia 2019

Czy ilość Twoich par można wyliczyć na palcach jednej ręki? Jeśli tak, to prawdopodobnie popełniasz wiele błędów, ale nie martw się – możesz to szybko naprawić.

Popularna aplikacja do randkowania stała się sposobem na poszukiwanie miłości. Chwilowej lub nie – aby spotkać drugą osobę należy zwrócić na siebie uwagę i przekonać do interakcji. Jak poprawić swoje wyniki, gdy nie idzie nam to zbyt dobrze? 

Zdjęcia

Zwiększ liczbę swoich zdjęć. Trzy to absolutne minimum. Pamiętaj, żeby były dobrej jakości. Nikt nie chce oglądać zasłoniętej twarzy, rozmazanego kadru, czy widocznych pikseli. Jako pierwsze wybierz te, na których wyglądasz najkorzystniej. Postaraj się dodać zdjęcie całego ciała, aby Twoja potencjalna randka wiedziała jaką masz sylwetkę.

Nie dodawaj fotografii ślubnych, albo grupowych – może to zostać błędnie odebrane i dyskwalifikuje od samego początku. Głupie miny także nie robią dobrego wrażenia.

Opis

W prezentacji możesz napisać o swoich pasjach, gdzie studiujesz lub pracujesz – to zapewni Ci spotkanie osoby podobnej do Ciebie lub mającej zbliżone zainteresowania.

Niestety wiele ludzi zaniedbuje pole opisu zostawiając je puste – to błąd. Często to ono ma decydujące znaczenie i choć zdjęcie nie wydaje się idealne, opis skłania do bliższego poznania. Jeśli jesteś kreatywny możesz wymyślić nieoczywistą lub zabawną treść, a gwarantuje, że wyróżnisz się z pośród tłumu.

Treść wiadomości

Sparowanie to dopiero początek. Nie zaczynaj od typowych zwrotów. „Co tam” nie będzie dobrym pomysłem. Staraj się odnieść do opisu danej osoby, do stylu życia albo jeśli nie będzie wielu punktów odniesienia możesz zadać otwarte pytanie, tak żeby odpowiedz nie ograniczała się do „tak” lub „nie”. Podczas rozmowy staraj się poznać drugą osobę i utrzymać z nią pozytywną relacje. Kiedy uznasz, że wszystko idzie ku dobremu możesz zaproponować spotkanie. Ważne jest wyczucie chwili, nie nalegaj na randkę przy pierwszej rozmowie. Musisz zdobyć kogoś zaufanie, żeby nie doszło do niezręcznej sytuacji. 

Darmowy „boost”

Dodatkowym sposobem na zwiększenie liczby par jest tzw. „boost”. W wersji darmowej jest on uruchamiany jedynie na początku przy założeniu profilu. Za następny trzeba zapłacić. Jeśli nie potrzebujesz wersji Premium, ale potrzebujesz porządnego kopa na Tinderze – usuń konto i załóż je ponownie. Stracisz wcześniejsze konwersacje i pary – ale za to będziesz wyświetlać się wszystkim użytkownikom jako jeden z pierwszych proponowanych.

Dołączając do społeczności Tindera masz konkretną motywację. Aby osiągnąć cel zaangażuj się w poszukiwania pokazując się od jak najlepszej strony. Uprzejmość i entuzjazm to twoja tajna broń. 

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
100%
Nie pomogło
0%
Komentarze