Relacje
Czytany poradnik
Jeżeli to zrobisz zdobędziesz każdą kobietę
0

Jeżeli to zrobisz zdobędziesz każdą kobietę

AUTOR:  Agnieszka Szarak3 kwietnia 2018

Jesteś singlem i szukasz swojej wymarzonej partnerki na stałe? A może typem łowcy, który ma ciągłą potrzebę nowych „zdobyczy”? Nie zależnie od tego, do której grupy należysz, odnajdziesz się w tym poradniku.

Miłość, miłość w internecie

W dzisiejszych czasach coraz częściej poznajemy kogoś w sieci. Istnieje mnóstwo portali oraz aplikacji, służących tylko do nawiązania nowej znajomości damsko-męskiej. Przez to nie ma żadnych ukrytych motywów i sprawa jest jasna. Logując się na danym forum czy apce obiec strony komunikują – jestem tutaj, żeby znaleźć partnera. Mimo że sprawa jest oczywista, wcale nie staje się łatwiejsza. Tym bardziej można popełnić wiele błędów. Podpowiadamy Ci, jak ich uniknąć i zdobyć każdą kobietę.

Krok pierwszy – bądź pewnym siebie

Zaczynając rozmowę z kobietą, jest wiele emocji, ekscytacji i niepewności. Widzisz jej zdjęcie, ona widzi Twoje i to jest podstawą, rozpoczynającą dialog. Teraz trzeba dać poznać siebie i swoje wartości przez komunikator, a wiadomo, że słowo pisane jest często różnie interpretowane. Nawiązując relacje z kobietą, pokaż jej, że jesteś pewnym siebie mężczyzną, który ma do zaoferowania coś więcej niż wygląd. Nie jesteś desperatem ani nie błagasz o czyjąś uwagę, lecz doceniasz, że kobieta Ci ją poświęca. Bądź świadom swoich zalet jak np. poczucie humoru albo smykałka do prac technicznych, ale także wad. Przecież nie istnieją ludzie idealni, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Bezgranicznie się zachwalając, zniechęcisz do siebie drugą osobę. Nie oznacza to jednak, żebyś odsłaniał wszystkie swoje słabe punkty. Jeżeli gdzieś w rozmowie padnie, że świetnie pływasz, jesteś w tym mocny i wiesz, że możesz się tym chwalić, dodaj, że z kolei inna dziedzina sportu nie sprawa Ci tyle radości lub nie jest tak przyjemna. Kobiety lubią zaradnych, mocnych mężczyzn, ale świadomość tego, że nie umawiają się z ideałem, sprawia, że same mogą poczuć się nieco swobodniej.

Krok drugi – trzymaj takt

Nie istnieje idealna recepta na poderwanie każdej, dosłownie każdej z pań. Ilu ludzi, tyle charakterów i tylko indywidualne podejście do kobiety może zwiększyć Twoje szanse. Bardzo ważne jest, żeby zachować takt. Nie pytaj od razu czy dziewczyna ma szczupłe uda, płaski brzuch i jaki rozmiar stanika nosi. Jesteście na portalu randkowym, Wasz cel jest wiadomy, lecz chodzi tu o dobre wychowanie. Skup się przede wszystkim na tym, co kobieta ma do powiedzenia i czy to co Ty sam mówisz, jest dla niej równie ważne. Skoro spodobaliście się sobie na zdjęciu, pierwszy pociąg fizyczny już się pojawił. Owszem, w obu przypadkach bywają upiększone zdjęcia dalekie od rzeczywistości, ale prawda jest taka, że jeśli kobieta będzie chciała Cię okłamać, zrobi to i zobaczysz, jaka jest w realu dopiero po spotkaniu.

Kolejna istotna rzecz to propozycja pierwszego spotkania. Kiedy jest dobry moment na pytanie o wspólny spacer albo kino? Z pewnością nie od razu, po pierwszym dniu rozmów. Poznajcie się trochę, nie wchodźcie radykalnie w swoją przestrzeń. Poczekaj trochę z propozycją, jeśli widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana. Niech poczuje się pewnie i zobaczy, że sama również musi się nieco postarać. Zarówno jak mężczyźni, kobiety także lubią trochę pogonić przysłowiowego króliczka. Gdy wyczujesz, że to już odpowiedni moment, zaproponuj spotkanie w jakimś neutralnym miejscu np. na rynku miasta lub w kawiarni.

Krok trzeci – okaż szacunek

Szacunek jest prawdziwym fundamentem ewentualnego związku. Jeżeli walczy się o niego już na samym początku, może to zaowocować utworzeniem szczęśliwej pary. Przede wszystkim nie traktuj kobiety jak typowy obiekt seksualny. Owszem ukazuj, że Ci się podoba przez spojrzenie, nienachalne komplementy oraz gesty, ale prostackie gwizdnięcia czy poklepywania w pupę zostaw na inne okazje. Każdy z nas lubi być w jakimś stopniu adorowany, ale grunt to robić to z rozsądkiem.

Zrobisz dobre wrażenie, przynosząc na pierwsze spotkanie drobiazg. Może to być klasyczny kwiatek, ale jeśli rozmawialiście o czymś wcześniej na komunikatorze i padło, że kobieta, z którą się umówiłeś lubi np. konie to mały, zabawkowy konik przewiązany wstążką będzie świetnym pomysłem. Pokażesz, że masz poczucie humoru, jesteś oryginalny, a przede wszystkim – słuchasz tego co mówi Twoja wybranka.

Krok czwarty – podejmij inicjatywę

Możesz zapytać, dlaczego to ja tak mam się starać? Może to ona powinna przejawić się wyobraźnią, pomysłem i zwyczajnie wziąć sprawy w swoje ręce. Prawda jest taka, że kobiety uwielbiają być zdobywane. Jeżeli poczują adorację, zainteresowanie oraz szacunek, dalej same będą robić wszystko, żeby to osiągnąć. Zmysłowe sukienki, głębokie dekolty, fantazyjna bielizna, zaczepne spojrzenia, gesty oraz dwuznaczne rozmowy to tylko kilka pomysłów na sprowokowanie Cię do dalszych działań. Z czasem ta gra zacznie się coraz bardziej rozkręcać, a jej zasady zależą od Waszych charakterów.

Bo niestety, jak zostało powiedziane wcześniej, nie istnieje jedna dobra recepta na zdobycie kobiety. Pewność siebie, takt, szacunek oraz odrobina inicjatywy z pewnością jednak pomogą, a nie zaszkodzą w osiągnięciu celu.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze