Moda damska
Czytany poradnik
Jaki kolor bielizny powinnaś dziś założyć?
0

Jaki kolor bielizny powinnaś dziś założyć?

AUTOR:  Porady.org20 lutego 2020

Odpowiednio dobrana bielizna to nie tylko ta, która jest we właściwym rozmiarze, ale taka, która pasuje do twojego aktualnego nastroju. Źle dobrany kolor do humoru może pogłębić naszą depresje albo wręcz przeciwnie pomóc poczuć się pewną siebie i gotową do zmierzenia się z trudnościami codzienności. W tym poradniku poznasz triki na dobranie odpowiedniego koloru bielizny tak abyś czuła się komfortowo i pięknie.

1. Czerwona bielizna i odcień bordo

Takie kolory odznaczają się wyjątkowo wielką dawką energii i seksapilu. Jeśli nie chcesz dzisiejszego dnia być szarą myszką to zdecydowanie powinnaś wybrać te odcienie. Czerwona bielizna wyzwoli w Tobie pewność siebie, zdecydowanie i przebojowość. Podkręci  twój płomienny nastrój i gotowość do działania. Z czerwienią i odcieniami bordo pokonasz każdą przeszkodę, która Cię spotka.

2. Bielizna w odcieniach nude

Jeśli wstałaś dzisiaj ze świadomością własnej wartości i nie musisz jej w żaden sposób podkręcać to twój kolor bielizny to kolor cielisty bądź nude. Twój nastrój jest na tyle dobry, że nie masz potrzeby udowadniać nikomu jak silną jesteś osobą  bo twoja charyzma i osobowość same się bronią.

3. Czarna bielizna

Odcień czerni twojej bielizny tak samo jak czerwona bielizna pozwoli Ci na zatrzymanie nastroju, który odznacza się niesamowitą energią i siłą. Jeśli czujesz się dzisiaj osobą niezależną albo chcesz się tak poczuć powinnaś wybrać komplet bielizny o kolorze czarnym. Dlaczego? Taki kolor obudzi w Tobie wolność, a twoja pewność przekonywania zadziała nawet na mężczyzn.  Odcień czerni pozwala ukryć słabe strony nie tylko w naszej sylwetce ale również w naszej osobowości.

4. Bielizna o żywych kolorach

Jeśli twój nastrój emanuje żywiołowością i nie masz ochoty dzisiaj na nudę to powinnaś wybrać bieliznę w odcieniach fioletu, zieleni, granatu czy żółci. Możesz również zamienić się w drapieżną kotkę i postawić na motyw zwierzęcy. Choć trudno takie odcienie dobrać do każdej okazji to może dzisiejszy dzień i twój nastrój zaskoczą nie tylko Ciebie ale i twojego partnera i jednak zdecydujesz się na żywe kolory jak Ty sama.

5. Biała bielizna

Chcesz dzisiaj pokazać komuś, że jesteś otwarta na propozycje? Masz ochotę być marzycielką? To twoim wyborem musi być biała bielizna, która podkreśli twoją niewinność. A zarazem pozwoli uwodzić swoim anielskim wdziękiem.

6. Niebieska i różowa bielizna

Kolor niebieski symbolizuje równowagę i mówi o kontrolowaniu sytuacji. Jeśli więc masz takie odczucia postaw na odcienie niebieskiego i nie bój się eksperymentować. Różowa bielizna choć ma bardzo podobne znaczenie do białej to jednak się nieco różni. Czym? Jeśli dziś potrzebujesz uwagi to wybierz róż. Mężczyźni widząc takie odcienie postrzegają nas kobiety jako słodkie, niewinne dziewczyny którymi trzeba się zaopiekować. A wiec twoja potrzeba uwagi zostanie zaspokojona.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze