Jak się oświadczyć?

Bez wątpienia wręczenie swojej wybrance pierścionka zaręczynowego to bardzo ważny krok w życiu obojga osób. To znak, że chce się dalej iść w przyszłość ręka w rękę.

Przede wszystkim zwiastuje to ślub, do którego również trzeba się odpowiednio przygotować. Jednak wszystko po kolei. Kiedy jest się już pewnym swoich uczuć i chce się ze swoją kobietą przeżyć resztę życia, czas na inwestycję w pierścionek zaręczynowy. To jest bardzo proste. Najtrudniejsze dopiero się zaczyna. Jak się oświadczyć? To pytanie krąży w głowach wielu mężczyzn. Warto wysilić się na odrobinę romantyzmu – w końcu robi się to tylko raz.

Przygotowanie emocjonalne

Nawet jeżeli mężczyzna jest przygotowany do tego, jak się oświadczyć, to w kulminacyjnym momencie i tak emocje wezmą górę. Warto przemyśleć to, co chce się powiedzieć. Nawet jeśli w przepływie emocji połowa wcześniej przygotowanego wywodu zostanie zapomniana, to coś i tak w głowie pozostanie. Można to przećwiczyć do lustra, wtedy przemawianie do ,,drugiej osoby” będzie bardziej realne.

Jak się oświadczyć?

Możliwości jest wiele. Od pójścia do ulubionej restauracji, do klęknięcia przed swoją wybranką na wymarzonych wakacjach.

Panowie często wybierają do pewnego stopnia przewidywalne okazje. Często oświadczają się w urodziny, święta Bożego Narodzenia czy Sylwestra. Wszystkiemu towarzyszy już odpowiedni nastrój, wszystkie zainteresowane strony pięknie wyglądają – wszystko jest niemal idealnie. Należy jednak pamiętać, że oświadczyny to coś bardzo intymnego i najlepiej jest to przeżyć tylko we dwoje, bez zbędnej publiczności.

Podobnie jest w przypadku restauracji. Jednak tutaj można już coś wymyśleć. Wystarczy wynająć stolik w odosobnieniu sali, a w dogodnym dla siebie momencie uklęknąć przed wybranką z pierścionkiem.

Bardzo romantyczne są przede wszystkim oświadczyny na plaży w blasku zachodzącego słońca. To, jak wybranek zdecyduje się oświadczyć w takim otoczeniu jest jedną wielką niewiadomą. Można znaleźć mały zakątek pomiędzy skałami, gdzie czekać będzie wcześniej przygotowany kosz piknikowy.

Wystarczy usiąść na odosobnionej wydmie, posłuchać szumu fali i popatrzeć na piękne otoczenie. Kobieta nawet nie zorientuje się, kiedy jej ukochany klęknie z wymarzonym pierścionkiem w dłoni.

To, jak się oświadczyć, tak naprawdę nie ma większego znaczenia. Podobnie jak ilość diamentów w pierścionku zaręczynowym. Najważniejsze jest uczucie, które łączy dwoje ludzi.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.