Relacje
Czytany poradnik
Jak rozpoznać, że on Cię kocha?
0

Jak rozpoznać, że on Cię kocha?

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk26 listopada 2018

Jesteście w ze sobą już jakiś czas, minęło pierwsze zauroczenie, a może nawet już ze sobą mieszkacie. Być może nawet już usłyszałaś od niego magiczne „kocham Cię”. Po czym jednak poznać, że te słowa są wypowiedziane szczerze, a jego uczucie jest prawdziwe? Jeżeli zwrócisz szczególna uwagę na jago zachowania w stosunku do Ciebie szybko poznasz odpowiedź.

Pomoc

Zakochany w Tobie mężczyzna będzie chciał jak najbardziej ułatwić Ci życie i pomóc, nawet w najdrobniejszych sprawach. Nie chodzi tylko o przyniesienie ciężkich zakupów, czy zmianę opony w samochodzie. Kochający facet pozmywa naczynie, przygotuje kolację albo rozwiesi pranie tylko po to, żebyś mogła spokojnie odpocząć albo dokończyć pracę.

Komplementy

Na początku związku zwracamy uwagę na wygląd i tego tez dotyczy większość komplementów, którą usłyszysz od swojego partnera. Nie mniej prawdziwie zakochany mężczyzna będzie zwracał większą uwagę na Twój charakter, inteligencję lub wrażliwość.

Sytuacje kryzysowe

Ważnym sprawdzianem dla związku są też sytuacje kryzysowe. Mogą to być problemy w pracy czy jej utrata albo nagłe przeziębienie czy cięższa choroba. Mężczyzna, który naprawdę Cię kocha będzie trwał przy Tobie na dobre i na złe, starając się pomóc Ci z Twoim problemem lub po prostu będzie trwał przy Tobie i Cię wspierał.

Plany na przyszłość

Dodatkową oznaką miłości będzie fakt, że Twój mężczyzna nie boi się rozmów o waszej przyszłości albo sam je inicjuje. To znak, że traktuje Cię poważnie i chce byś była obecna w jego życiu. Równie ważny jest fakt, że Twój partner przedstawia Cię nie tylko swoim znajomym, ale też rodzinie i zaprasza Cię na rodzinne uroczystości . Pamiętaj, że rodzicom nie przedstawia się pierwszej lepszej dziewczyny.

Jesteś dla niego najważniejsza

Rezygnuje z wieczornego wyjście z kumplami? Piąty raz ogląda z Tobą Twój ulubiony film? Idzie z Tobą na zakupy znaleźć idealną sukienkę? A może zaczyna dzielić z Tobą Twoje hobby? Bez względu na to co dla Ciebie robi, poświęca Ci całą swoja uwagę i stara się być częścią Twojego życia.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze