Relacje
Czytany poradnik
Jak rozpoznać, że facet Cię zdradza?
0

Jak rozpoznać, że facet Cię zdradza?

AUTOR:  Aleksandra Wilk9 stycznia 2019

To może być trudny temat, kiedy podejrzewasz swojego mężczyznę o zdradę. Tysiąc myśli w Twojej głowie, pełno obaw. Co jeśli to prawda? Boisz się tego co może się okazać, ale nie możesz dłużej żyć w niepewności i chcesz znać prawdę. 

Oto kilka sygnałów które mogą wskazywać na niewierność partnera.

Zaczął o siebie bardziej dbać

Jeżeli Twój partner zmień swój wygląd, zapisał się na siłownię, kupuje nowe ubrania lub zmienił dietę to oznaka, że najprawdopodobniej chce się komuś spodobać, tak jak to bywa na początku znajomości z nową osobą. Jeśli w stosunku do Ciebie nie odczuwał potrzeby przemiany możesz czuć się zaniepokojona, gdy stało się to tak nagle, bez powodu. W szczególności kiedy ubiera się lepiej wychodząc sam, niż kiedy wychodzi z Tobą.

Rzadszy seks

Przestało układać się wam w łóżku, a przecież wcześniej wszystko było w porządku. Nagle to Ty musisz prosić o rzeczy, które wcześniej partner sam inicjował. To może oznaczać, że znalazł kochankę, która zadowala jego potrzeby.

Więcej nie ma go w domu, niż jest

Zaczął wychodzić z kolegami na spotkania albo wraca późno do domu tłumacząc się dodatkową pracą. Czasami może się zdarzyć sytuacja, w której będzie musiał wyjechać służbowo, do rodziny, do znajomych, a co w tym wszystkim jest najbardziej niepokojące – nie będzie chciał Cię zabrać.

Pilnuje telefonu jak ognia

Zauważyłaś, że ustawił hasła na urządzenia mobilne. Smartfona zawsze ma przy sobie, bierze go nawet do toalety. Jeśli ma kogoś innego będą przychodziły do niego SMS-y lub będzie odbierał częste telefony, a za każdym razem wyjdzie z mieszkania lub na balkon, abyś nie słyszała treści konwersacji. Zaczyna wymyślać dodatkowe obowiązki, których wcześniej wykonał np. wyjście na zakupy, do sklepu czy wynieść śmieci. To dla niego dodatkowa okazja na rozmowę telefoniczną.

Częste kłótnie

W przypadku zdrady partner może zacząć powodować błahe kłótnie z dwóch powodów. Po pierwsze – to będzie późniejsza podstawa do zakończenia związku. Będzie miał wymówkę, że rozstajecie się, bo wam się nie układa. Po drugie – skoro jest zauroczony inną kobietą zacznie wiedzieć w Tobie więcej wad. Z czasem podświadomie zacznie porównywać Cię z kochanką, która w jego mniemaniu będzie lepsza od Ciebie.Bądź uważna. Jeśli zauważysz cześć wyżej opisanych sytuacji to może być przejaw zwykłego kryzysu, ale miej oczy szeroko otwarte. Ze spokojem zwracaj uwagę na szczegóły. Te zachowania nie muszą oznaczać jednoznacznej zdrady. Zanim oskarżysz go o cokolwiek musisz mieć twarde dowody i pewność. Tak poważne zarzuty, gdyby okazały się nieprawdziwe, mogą zachwiać wasz związek.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze