Więcej
Czytany poradnik
Jak puszczać kółka z dymu?
0

Jak puszczać kółka z dymu?

AUTOR:  Izabela Lizurej22 marca 2020

Kółka z dymu zawsze były efektowne i świetnie wyglądają na zdjęciach. Nie musisz być miłośnikiem papierosów, kółka możesz zrobić również z sziszy. Nauka kilku fajnych sztuczek to świetna zabawa i zabicie czasu. Jeśli więc chcesz się nauczyć jak puszczać kółka z dymu to przeczytaj nasz artykuł.

Jak robić kółka z dymu?

Przede wszystkim, aby zrobić ładne kółka z dymu musisz mieć gęsty dym. Dlaczego? Bo jeśli przy paleniu otrzymujesz mały dym wykonanie kółek będzie prawie niemożliwe. Papierosy to nie zbyt dobre narzędzie do ich zrobienia dlatego warto zaopatrzyć się w szisze bądź cygaro. Drugim ważnym aspektem jest znalezienie miejsca w którym nie ma wiatru i jest spokojnie. Może to być twój dom, a jeśli nie chcesz w nim palić…spróbuj w piwnicy. Ruch powietrza może zniweczyć twój plan i nie zdążysz uwiecznić sztuczki z dymem.

Jak puszczać  kółka z dymu? 6 sztuczek

Oto kilka sztuczek z puszczaniem kółek z dymu, którymi możesz pochwalić się wśród grona znajomych na imprezie albo zrobić genialne zdjęcie na Instagrama.

1. Jak robić kółka z dymu – kółka z dymu ⚪️

To jedna z najłatwiejszych i najpopularniejszych sztuczek z dymem. Pamiętaj, że robiąc kółka z dymu musisz kontrolować swoje gardło i usta. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym uzyskasz efektowne kółeczka.

  1. Nabierz w usta dym, a następnie ułóż je tak jakby wymawiało się „U” i bardzo szybko wypchnij językiem dym tak, żeby nie wywalić języka na zewnątrz.
  2. Drugi sposób jest taki sam jak pierwszy z wyjątkiem używania języka. Tutaj wystarczy pukać palcem lekko w policzek.
  3. Trzecim sposobem jest ułożenie ust w literę „O”. Najpierw przyciśnij wargi do zębów, a później krótkim szeptem wymów „O”.

2. Jak robić kółka z dymu – sztuczka w kształcie serduszka❤️

To bardzo podobna metoda do robienia kółek z dymu. Wypuść po prostu kółko, a później nad dymkiem pstryknij mocno palcem. Ten szybki ruch załamie kółeczko w jego górnej części i w taki sposób powstanie serduszko.

3. Jak robić kółka z dymu – francuski wdech ⛵️

To kolejna łatwa do wykonania sztuczka, która świetnie wygląda. Francuski wdech zwana inaczej żaglem bądź wodospadem to wydychanie dymu z ust, a wciąganie nosem. Jeśli chcesz to zrobić musisz zdecydowanie się zaciągnąć, a następnie powoli wydychać dym z ust i wciągać nosem. Całym sekretem tej sztuczki jest kontrolowanie swojego wydechu tak, aby nie było on zbyt mocny i szybki.

4. Jak robić kółka z dymu – Poznaj trick ducha 👻

Jak puszczać kółka z dymu robiąc ducha? To trick, który nie jest już taki prostu i będzie potrzebował trochę więcej ćwiczeń. Musisz wydychać dym, a później z powrotem go wciągnąć. Jeśli chcesz wykonać ducha trzeba zatrzymać dym w policzkach (aby go zagęścić), a potem otworzyć usta. Tak jakby się udawało rybę i powoli wypuści dym i szybko wciągnąć.

5. Jak robić kółka z dymu – zrób byka 🐂

To nic innego jak bardzo szybkie wypuszczanie dymu przez nos. A jeśli zrobisz przy tym groźną minę to efekt na zdjęciu będzie powalający.

6. Jak robić kółka z dymu – bądź jak tornado 🌪

Sztuczka ta to zabawny efekt, którego można się szybko nauczyć. Weź słomkę i powoli wydychaj przez nią dym z ust na płaska powierzchnie…może być to stół albo blat w kuchni. Następnie powolnym i kolistym ruchem dłoni wzbij dym w powietrze. Wyjdzie Ci tornado niczym z Ameryki.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze