Czytany poradnik
Hurtownia opakowań, czyli jak rozreklamować skutecznie markę
0

Hurtownia opakowań, czyli jak rozreklamować skutecznie markę

AUTOR:  Alicja Hudzik1 lipca 2019

W dobie rosnącej popularności zakupów przez Internet dużym zainteresowaniem cieszą się także hurtownie opakowań. Produkowane przez profesjonalne firmy pudełka mogą pomóc rozreklamować markę, a nawet wpłynąć na decyzje zakupowe klientów! Jak wybrać hurtownie i rozreklamować markę?

Jak rozreklamować skutecznie markę – czym wyróżnia się dobra hurtownia opakowań?

Hurtownie opakowań cieszą się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców. Zwłaszcza takie, które oferują możliwość stworzenia wymarzonych pudełek spersonalizowanych.

Dobra hurtownia opakowań umożliwia swoim klientom skorzystanie z nowoczesnych technologii (np. platformy lub aplikacji) w celu stworzenia projektu opakowania. Dzięki temu można w ciągu kilku minut stworzyć wymarzone pudełko dla firmy!

Po czym jeszcze poznać dobrą hurtownię opakowań? Po tym, że koszty wykonania niewielkiego nakładu opakowań (np. 30 sztuk) są niewiele większe, niż gdybyśmy chcieli wyprodukować setki pudełek.

Kolejna cecha to kontakt z klientem – od wzajemnego zrozumienia potrzeb zależy, czy uda nam się stworzyć idealne rozwiązanie!

Jak zaprojektować wyjątkowe pudełko produktowe?

Projektowanie pudełek produktowych to świetna zabawa, ale jest to także proces, w którego trakcie trzeba się wykazać starannością i pomysłowością. Pierwsze spotkanie z marką w przypadku klientów, którzy zamawiają towar przez Internet, to właśnie pudełko. Jeśli zostanie ono odpowiednio zaprojektowane, to nie tylko wywoła w kliencie pozytywne emocje względem marki, ale też wpłynie na decyzje zakupowe, czyli skłoni do częstszych zakupów.

Dzięki prostym i przejrzystym kreatorom online można krok po kroku zaplanować idealne pudełko. Wybrać jego kształt i fason, a także nadruki, które znajdą się na jego ściankach. W świecie opakowań produktowych szczególnie modne są ostatnio:

  • Pudełka z przegródkami,
  • Dwuczęściowe pudełka z wysuwanym wieczkiem,
  • Pudełka z poręcznym uchwytem lub wycięciem,
  • Pudełka z nadrukami po wewnętrznej stronie,
  • Opakowania luksusowe.

Ich rodzaj zależy w dużej mierze od potrzeb przedsiębiorcy. Inaczej swoje artykuły pakują producenci luksusowych gadżetów, a inaczej sprzedawcy kosmetyków lub żywności. Projektując wygląd pudełka, warto się zainspirować znanymi i lubianymi markami. Firmy podchodzą do procesu projektowania pudełek bardzo starannie, po to, by opakowania same w sobie stanowiły wizytówkę przedsiębiorstwa!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze