Uroda
Czytany poradnik
Gotowy zestaw do paznokci – rozwiązania, które musisz znać!
0

Gotowy zestaw do paznokci – rozwiązania, które musisz znać!

AUTOR:  Porady.org10 sierpnia 2020

Rynek oferuje obecnie ogromny wybór zestawów do stylizacji paznokci. Od małych – z kilkoma produktami, po duże paki z nawet kilkunastoma, tworzącymi pełną wyprawkę dla początkującego. Jeśli chcesz zaopatrzyć się we własny zestaw do paznokci, zobacz, co masz do wyboru!

Tradycyjny startowy zestaw do paznokci z hybrydą

Już jakiś czas temu ogromną furorę zrobiły gotowe zestawy startowe do robienia hybrydy. Okazuje się, że ich popularność nie słabnie i wciąż cieszą się dużym powodzeniem u tych, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z tą techniką. Taki zestaw do paznokci to dobra wyprawka na początek, pod warunkiem, że zawiera wszystko co niezbędne!

W zestawie startowym musi się znaleźć lampa UV do utwardzania lakieru, lakier bazowy, lakier kolorowy oraz top. Oprócz tego także zmywacz do hybrydy z acetonem i cleaner do odtłuszczania paznokci. Dobrze, jeśli w zestawie znajdziemy też bezpyłowe waciki, bloczek polerski i ewentualnie pilniczek albo patyczki do odsuwania skórek. To wszystko wystarczy, żeby zacząć robić manicure hybrydowy.

Zestaw do paznokci z lakierami hybrydowymi 3w1

Jeśli szukasz czegoś tańszego i bardziej kompaktowego, idealnym wyborem dla Ciebie jest zestaw z lakierami 3w1. To także lakiery hybrydowe, jednak nie w zwykłym słoiczku, ale w pisaku z pędzelkiem. Malowanie nimi paznokci jest o wiele prostsze, szybsze i precyzyjne. Idealne dla osób, które nie uważają siebie za mistrzów w tej kategorii.

Lakier 3w1 nie wymaga używania dodatkowej bazy ani topu. Wystarczy tylko lampa do jego utwardzenia i cleaner do odtłuszczenia płytki paznokci i przetracia lakieru na koniec. Dlatego taka wyprawka jest o wiele mniejsza, a co za tym idzie – tańsza. Idealnie sprawdzi się jako zestaw podróżny albo awaryjny – w sytuacjach, gdy trzeba szybko pomalować paznokcie lub tylko je poprawić.

Gotowy zestaw do ściągania hybryd

Oprócz zestawów z lakierami, możesz też wybrać inne rozwiązania, które pozwolą uzupełnić dotychczasowy asortyment Twojej domowej pracowni. Przykładem może być zestaw do usuwania hybryd, który zawiera specjalny zmywacz, waciki bezpyłowe i drewniane patyczki. Mając to wszystko, szybko i łatwo usuniesz starą stylizację.

Tego typu produkty zużywają się na bieżąco w dużych ilościach i ani się obejrzysz, a któregoś z nich może Ci zabraknąć. Dlatego zawsze warto zaopatrzyć się w gotowy zestaw, który zapewni Ci spokój i pewność, że jesteś w każdej chwili przygotowana na ściągnięcie hybryd. Zestaw warto mieć także, jeśli nie robisz sama hybrydy, ale wykonujesz ją regularnie u stylistki.

Jaki zestaw do paznokci wybierzesz?

To, jaki zestaw wybierzesz, zależy od Twoich wymagań i potrzeb. Dlatego zastanów się dobrze, czego oczekujesz od produktów i wybierz taką konfigurację, jaka najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że produkty w zestawach są zazwyczaj tańsze niż pojedynczo, więc zdecydowanie opłaca się je kupować.

Zestaw do paznokci to też idealny pomysł na prezent – dla siebie albo dla kogoś bliskiego. Nie musisz wtedy sama dobierać produktów, wystarczy, że kupisz gotowy komplet.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze