Internet
Czytany poradnik
Facebook – logowanie, rejestracja, usuwanie konta
0

Facebook – logowanie, rejestracja, usuwanie konta

AUTOR:  Nicola Zamoyska19 kwietnia 2018

W tym poradniku przedstawię Ci prosty sposób na logowanie na Facebooku oraz wytłumaczę jak przebiega rejestracja na najpopularniejszej platformie społecznościowej na świecie.

Trafiłeś lub trafiłaś na ten poradnik, ponieważ najprawdopodobniej szukasz wskazówek dotyczących takich zapytań Facebook, logowanie, rejestracja. Pozwól, że łatwo i szybko przeprowadzę Cię przez oba procesy.

Ponad 2 miliardy użytkowników

Tyle właśnie osób korzysta z najpopularniejszej platformy społecznościowej na świecie – Facebooka. Za pewne należy do nich, a jeżeli nie to na pewno miałeś lub miałaś konto na Facebooku choć przez chwilę. Co zrobić jednak, aby powrócić na portal Facebook? Logowanie, rejestracja to dwie z możliwości – pierwszą możemy wykorzystać, gdy nasze konto nie zostało usunięte, a jest po prostu nieaktywne.

Facebook – logowanie

Facebook - logowanie

Po prostu przejdź na stronę facebook.com i spróbuj zalogować się na swoje dawne dane tj. login i hasło. Jeżeli konto zostało tylko zdezaktywowane, Facebook pozwoli łatwo i szybko przywrócić Ci Twój profil.

Chociaż Facebook powinien usunąć nasze konto po upływie 90 dni, to jednak jak pokazuje praktyka, swoje konto możesz odzyskać nawet po roku!

Oczywiście stronę Facebook – logowanie możesz także wykorzystać do codziennego logowania się na platformę. Jednak jeżeli korzystasz ze smartfona z Androidem lub iOSem wykorzystaj do tego celu dedykowaną aplikację dostępną w AppStore lub Google Play. Po prostu kliknij w link, pobierz i zainstaluj aplikację Facebook na swoim smartfonie, a następnie zaloguj się na pierwszym ekranie programu.

Facebook – rejestracja

Facebook - rejestracja

Facebook logowanie, rejestracja – czym się różnią? Jeżeli bezpowrotnie straciłeś lub straciłaś swoje konto na Facebooku, niestety musisz zarejestrować się ponownie. W tym celu przejdź na główną stronę Facebooka.

Teraz wypełnił tylko kilka pól:

  • Imię,
  • Nazwisko,
  • Numer telefonu lub adres e-mail,
  • Hasło,
  • Datę urodzenia.

A na koniec kliknij przycisk Rejestracja. Wystarczy już tylko potwierdzić swój e-mail (link) lub numer telefonu (sms) i gotowe! Możesz logować się na Facebooka.

Rejestracja jest także możliwa z poziomu aplikacji na Androida i iOS – proces wygląda identycznie jak na komputerze.

Facebook – logowanie, rejestracja na mobile

Facebook - logowanie, rejestracja

Może się zdarzyć, że korzystasz częściej ze smartfona do obsługi Facebooka i jest to po prostu dla Ciebie wygodniejsze, jednak nie masz wystarczająco miejsca, aby zainstalować ociężałą aplikację Facebook. Co zrobić w takiej sytuacji?

Otwórz stronę facebook.com w przeglądarce smartfona i automatycznie zobaczysz opcję logowania i rejestracji na Facebooku w wersji mobilnej. Chociaż taki sposób surfowania po platformie jest mniej przyjemny to jednak chroni Twoją prywatność i oszczędza cenne miejsce w pamięci telefonu.

Pisząc o platformie Facebook, logowanie i rejestracja to dopiero wierzchołek góry lodowej. Można wręcz powiedzieć, że to dopiero Twój pierwszy krok na drodze do poznania Facebooka.

Masz już konto na Facebooku i chcesz je usunąć? Mamy dla Ciebie gotowy poradnik:

Masz problem z logowaniem i rejestracją na Facebooku? Potrzebujesz naszego wsparcia? Napisz komentarz!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
100%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze