Prawo
Czytany poradnik
Czy osoby planujące wynajęcie samochodu muszą posiadać kartę kredytową?
0

Czy osoby planujące wynajęcie samochodu muszą posiadać kartę kredytową?

AUTOR:  Porady.org13 marca 2020

Wynajem samochodów jest ostatnio coraz bardziej popularną metodą na podróżowanie w danym miejscu.

Podróżowanie przez cały kraj własnym samochodem, by cieszyć się niezależnością, nie ma już najmniejszego sensu, ponieważ na każde większe lotnisko w Polsce, możliwe jest podstawienie wynajętego samochodu. Jest to doskonały sposób na podróże służbowe i prywatne, ponieważ jedyne czym musimy się martwić, to stanem baku paliwa. Coraz więcej osób zainteresowanych jest wynajmowaniem samochodów, lecz brak wiedzy bardzo często zniechęca do podejmowania takich działań. Jak wygląda procedura wynajmu samochodu i czy opłatę uregulujemy jedynie kartą kredytową?

Czy potrzebne jest opłacenie kaucji i gdzie postawiony może być wynajęty samochód? Poznaj szczegóły wynajmu samochodów

Procedura wynajmu samochodu w carfree.pl nie jest skomplikowana. W zasadzie zamyka się ona w czterech prostych krokach. Co ważne, firma carfree.com.pl nie pobiera kaucji przy wynajmie samochodów, co jest wyjątkiem na tle konkurencji. Wynajęty samochód może być podstawiony na każde lotnisko w Polsce. Taka usługa nie jest dodatkowo płatna, co znacznie przyspiesza i ułatwia całą procedurę wynajmu samochodu. Samochód wynająć może każda osoba, która ukończyła 21 rok życia, a dokument prawa jazdy musi mieć co najmniej rok. Procedura wynajmu samochodu jest bardzo prosta i jedyne dokumenty, których potrzebujemy, to te, które zawsze mamy w portfelu, czyli prawo jazdy potwierdzające nasze uprawnienia do kierowania samochodem, a także dowód osobisty lub paszport. Co ciekawe, firma carfree.pl oferuje podstawienie samochodu do 15 różnych miast, zarówno na lotniska dworce, a nawet na adres wskazany przez klienta. Pozwala to zminimalizować koszty wynajmu, dzięki czemu klient oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze.

Jak możemy zapłacić za wynajem samochodu?

Sposób zapłaty za wynajem samochodu jest niezwykle ważny, ponieważ powinien być szybki i sprawny. Płacąc za wynajem auta w carfree.pl mamy dostępne trzy metody płatności:
• przelewy 24
• tradycyjny przelew na rachunek bankowy,
• użycie karty płatniczej, takiej jak karta debetowa, czy kredytowa (jedyna nieakceptowaną kartą jest American Express).

Jeśli chodzi o koszty wynajmu, to najtańsze samochody zaczynają się już od 79 złotych za dobę. Jest to bardzo atrakcyjna cena, która pozwala na podróżowanie po danym mieście bez obaw o koszty. Wynajęty samochód może być prowadzony nie tylko i wyłącznie przez osobą, która podpisała umowę, lecz dodatkowy kierowca musi mieć skończone 21 lat i także posiadać prawo jazdy od co najmniej roku czasu. Jeżeli chcemy, by samochód mogła prowadzić dodatkowa osoba, musimy to zgłosić wcześniej w trakcje rezerwacji on-line, lub telefonicznej. Dokumenty należy okazać podczas odbioru samochodu.

Wynajem samochodów z carfree.pl jest nie tylko łatwy i prosty, ale także atrakcyjny cenowo, dzięki czemu każda podróż może odbywać się w komfortowych warunkach, jakie zapewniają samochody najwyższej klasy.

Poradnik sponsorowany

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze