Rozrywka
Czytany poradnik
6 Ponadczasowych gier, w które zagrasz na każdym sprzęcie
0

6 Ponadczasowych gier, w które zagrasz na każdym sprzęcie

AUTOR:  Izabela Lizurej29 października 2020

Twój Komputer nie nadąża za najnowszymi grami? Chciałbyś przeżyć wspaniałą wirtualną przygodę? Żaden problem, te ponadczasowe gry na pewno zadziałają na twoim komputerze i przyniosą ogromną ilość frajdy.

Half-Life

Rok wydania: 1998 | Producent: Valve Corporation

Half-Life łączy trzymający w napięciu klimat i scenariusz rodem z powieści Stephena Kinga z szybką akcją i zaawansowaną technologią. Half life wygrał ponad 50 nagród gry roku od publicystów z całego świata i niejednokrotnie nazywano go najlepszą grą wszech czasów.

Grim Fandango

Rok wydania: 1998 | Producent: LucasArts

Coś ewidentnie śmierdzi w krainie umarłych i Manny Calavera na pewno dowie się co to. Manny jest agentem podróży w departamencie śmierci, gdzie sprzedaje luksusowe pakiety dotyczące 4 letniej pośmiertnej podróży. Zobacz jak ten sympatyczny szkielet rozwikła konspirację, która grozi jego zbawieniu.

Tony Hawk’s Pro Skater 2

Rok wydania: 2000 | Producent: Neversoft

Wybierz jednego z legendarnych 12 pro skaterów by przemieszczać się po jednych z najbardziej rozpoznawalnych map w historii gier. Intuicyjny i solidny sterowanie sprawia, że zabawy nie ma końca, a licznik trików sam się napełnia -jeśli jesteś odpowiednio dobry.

Deus Ex

Rok wydania: 2000 | Producent: Ion Stor

Gra, która łączy RPG, akcje, przygodę oraz shootera z pierwszej osoby w chaotyczną mieszankę konspiracji i zwrotów akcji. Symulowany świat z ówcześnie nie konkurowalną ilością interakcji, który logicznie reaguje na twoje akcje.Decyzje i konsekwencje są po twojej stronie.

Fallout

Rok wydania: 1997 | Producent: Interplay Productions

Umiejscowiony w postapokaliptycznym świecie, Fallout sprawi, że zawalczysz o swoje życie w nieznanym, niebezpiecznym świecie. Wcielisz się w rolę mieszkańca schronu,który zmuszony jest do wyjścia na powierzchnię. Twoim zadaniem będzie znalezienie zamiennika do jednego z mechanizmów schronu. Bez niego nie uda cisię przetrwać, a jedyni bliscy ci ludzie zginą z odwodnienia lub z powodu niebezpieczeństw czekających na zewnątrz. Sprawdź czy uda ci się przetrwać.

Mafia

Rok wydania: 2002 | Producent: Illusion Softworks

Mafia przeniesie cię w lata 30 XX wieku gdzie królują włoscy gangsterzy. W tej ponadczasowej produkcji staniesz się płatnym zabójcą, egzekutorem, kierowcą w pościgu -wszystko by zdobyć respekt w szeregach rodziny Salieri. Jeśli podobał ci się Ojciec Chrzestny zdecydowanie odnajdziesz się w tym brutalnym świecie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze