2win-spzoo.pl - jak wyłączyć?

2win to serwis subskrypcyjny, rozsyłający swoim subskrybentom duże ilości męczących, czasem płatnych wiadomości, mających na celu promowanie serwisów multimedialnych MT. Jest to usługa przeznaczona na telefony komórkowe, świadczona drogą elektroniczną.  Wystarczy chwila nieuwagi, by nieświadomie subskrybować usługi elektroniczne typu 2win-spzoo.pl. Jak wyłączyć niechciane smsy i z nich zrezygnować raz na zawsze? Podpowiadamy!

2win-spzoo.pl – rezygnacja z usługi – czy da się to wyłączyć?

Wystarczy chwila nieuwagi, omyłkowe kliknięcie lub pomyłka w numerze telefonu, by subskrybować niechcący niepożądaną usługę. Niechciane wiadomości wysyłane drogą SMS często mogą być płatne, niezależnie od tego, czy na nie odpiszemy, czy tylko je odczytamy, a w momencie, gdy zapiszemy się i uruchomimy usługę, jej Organizator będzie mógł się posługiwać naszymi danymi (numerem telefonu komórkowego) do momentu, gdy nie zaingerujemy i nie zgłosimy reklamacji. Jednym z przykładów usług, które zaśmiecają nam telefon poprzez wysyłanie regularnych reklam i wiadomości SMS oraz MMS może być 2win-spzoo.pl. Jak wyłączyć taki spam?

2win-spzoo.pl – rezygnacja – krok po kroku

Jeśli denerwuje Cię spam otrzymywany w wiadomościach SMS od nieznanych numerów, warto udać się do operatora i poprosić o ich zablokowanie. Wizyta w salonie Twojego operatora sieci komórkowej może pomóc i raz a dobrze wyłączyć płatne smsy, zarówno te wychodzące, jak i przychodzące, dzięki czemu uchronisz się przed potencjalnymi oszustami. Jeśli ingerencja operatora nie przynosi żadnych efektów, należy udać się bezpośrednio do Organizatora i firmy odpowiedzialnej za daną usługę. Jak go zlokalizować? Jeśli usługa jest płatna, możesz wyszukać nadawcę wiadomości po numerze firmy na liście sporządzonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

2win-spzoo.pl – jak wyłączyć niechciane wiadomości?

2win-spzoo.pl – rezygnacja z tego typu usług jest możliwa, jeśli postąpimy zgodnie z regulaminem usługodawcy. W regulaminie usługi powinna się znaleźć dokładna informacja dotycząca sposobu rezygnacji z usługi. Zgodę na wykorzystywanie danych można zazwyczaj złożyć w formie online, tradycyjnie listownie lub poprzez kontakt z konsultantem z Biura Obsługi. W przypadku 2win-spzoo.pl rezygnacja może być przeprowadzona drogą telefoniczną, pod numerem 22 428 13 73 lub poprzez e-mail: info@2win.pl. Wszelkie reklamacje są rozpatrywane przez 2win.pl w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia.

10 KOMENTARZE

  1. Zadzwoniłam na podany powyżej nr telefonu. Włączył się automat, wybierałam za każdym pytaniem nr 1 i ostatecznie dostałam informację, że mój nr telefonu został usunięty z bazy. Po zakończonej rozmowie dostałam sms od nr 7247 o treści: Potwierdzamy usunięcie Twojego numeru z listy naszych wysyłek.
    Zobaczę w kolejnych dniach czy rzeczywiście pomogło 🙂 Dzięki:-)

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.