Styl
Czytany poradnik
Zegarki dla różnych grup cenowych – czyli wybierz najlepszą jakość
0

Zegarki dla różnych grup cenowych – czyli wybierz najlepszą jakość

AUTOR:  Nicola Zamoyska27 kwietnia 2018

Zegarki to jeden z najmodniejszych dodatków ostatnich lat. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku swoje stylizacje dopełniają eleganckimi, modnymi zegarkami. To obowiązkowe na nowo akcesorium dodaje nie tylko szyku i klasy, lecz także pokazuje gust i status osoby, która nosi go na swoim nadgarstku. Jeżeli nosisz się z zamiarem kupna zegarka dla siebie, dobierz jak najlepszą jakość w jak najlepszej dla ciebie cenie.

Zegarki niektórych marek osiągają ceny po kilkaset tysięcy dolarów, są znane przypadki, gdy nawet więcej. Jednak nie tylko one są dobrej jakości i mogą się pochwalić porządnymi podzespołami. Jeżeli zależy Ci na zegarku, który posłuży Ci do końca życia, wcale nie musisz sprzedawać swojego mieszkania… Pokażemy trzy wybrane modele zegarków, które są z trzech różnych wariantów cenowych, jednak wszystkie posiadają porządne podzespoły.

Zegarki Rolex – marzenie każdego mężczyzny

Należy przyznać, że marka Rolex potrafi kreować marzenia. Od kilku dekad mężczyźni na całym świecie pragną zegarka marki  Rolex tak, jak kobiety diamentów. Każdy model ma swoją unikatową historię, ale chyba najsłynniejszy jest Submariner, który gości od lat nieprzerwanie na nadgarstku Jamesa Bonda. To klasyk, który pasuje do każdej męskiej stylizacji i nadaje elegancji nawet banalnemu wizerunkowi. Właśnie dlatego jest tak kultowy. Zegarki Rolex cieszą się niezwykłą sławą również dlatego, że posiadają wspaniałej jakości materiały i same zegarki to są niewielkie dzieła współczesnej myśli technologicznej. Właśnie dlatego ich ceny plasują się również dość wysoko. Jednak warto oszczędzać na taki zegarek, gdyż one nigdy nie stracą na wartości.

Zegarki Citizen – ceny dla każdego

Średnia półka cenowa, to takie zegarki, na które stać większość z nas. Bardzo dobra jakość za przyzwoitą cenę. Niektóre modele są wyposażone w ciekawe technologiczne gadżety, które wspomagają ich i twoją pracę, a czym mogą się pochwalić właśnie zegarki Citizen. Ceny zależą od modelu, jednak są to kwoty do przełknięcia. Same zegarki oferują bardzo fajne rozwiązania, jak na przykład słynny Eco Drive, który posiada mechanizm solarny. Oczywiście wykonane są ze szkła szafirowego, czyli odpornego na zarysowania i ze stali szlachetnych. To bardzo porządne zegarki. Citizen ceny dostosowuje do technologicznych rozwiązań, które zegarek posiada. Zarówno damskie, jak i męskie modele są dostępne w różnych wariantach nie tylko technicznych, lecz także estetycznych.

Zegarki Daniela Wellingtona

Porządny zegarek z niższej półki cenowej można znaleźć na przykład w stylu brytyjskim, czyli mowa o marce Daniel Wellington. Są to eleganckie i wytworne zegarki zarówno dla panów, jak i dla pań. Sama koperta jest klasyczna, w stylu retro. Natomiast pasek można dobrać do każdego modelu zgodnie z upodobaniami – skórzany, pleciony ze stali lub paskach „Nato”, czyli parcianych. Są to zegarki w stylu, który pasuje zarówno do garnituru, jak i smart, a także casualowego stroju.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze